poniedziałek , Kwiecień 22 2019
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / 1 lipca Grupa Wróbel przejmie oddział Mercedes-Benz Eurotruck ze Straszyna
Fot. eurotruck.mercedes-benz.pl
Fot. eurotruck.mercedes-benz.pl

1 lipca Grupa Wróbel przejmie oddział Mercedes-Benz Eurotruck ze Straszyna

Od 1 lipca 2016 roku firma Eurotruck Sp. z o.o. ze Straszyna oficjalnie przejdzie pod skrzydła Grupy Wróbel – jednego z największych w kraju przedstawicieli marki Mercedes-Benz. List intencyjny w tej sprawie został podpisany w lutym tego roku. 

Eurotruck Sp. z o.o. ma swoją siedzibę w Straszynie koło Gdańska. Jest autoryzowanym dealerem samochodów kampingowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów marki Mercedes-Benz. Od lipca, jako jeden z salonów Grupy Wróbel, będzie tam prowadzona sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych i dostawczych Mercedes-Benz, Fuso oraz serwis pojazdów typu Unimog.

Oficjalne plany co do rozwoju oddziału podane zostaną pod koniec czerwca na spotkaniu pracowników z nowym zarządem. Dopiero po nim nowy inwestor poinformuje o planowanych rozbudowach i poszerzeniu działalności.

Nieoficjalnie mówi się też o rozszerzeniu asortymentu o używane samochody osobowe Mercedes Benz.

Zmiany zawsze niosą za sobą coś dobrego. Uważam, że kluczem do szczęścia i efektywności zawodowej jest odpowiednie podejście. Z jednej strony ciężka praca i profesjonalizm by dokładać najwyższej staranności w obsłudze naszych klientów, a z drugiej strony satysfakcja i uśmiech na twarzy z ich zadowolenia. Dlatego pracujemy w tak prestiżowej marce jaką jest Mercedes-Benz.

Zmiana, która czeka nas od lipca jest kolejnym krokiem na przód. Grupa Wróbel jest czołowym dealerem w Polsce jak i Europie. Odnosi liczne sukcesy zbierając na swoim koncie prestiżowe nagrody i tytuły, co z pewnością zapewni nam nie tylko dobrą współpracę, ale i przyniesie owocne zmiany, które będzie można obserwować u nas juz od 1 lipca.

powiedział nam jeden z pracowników Eurotruck Sp. z o.o.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Mercedes-Benz Klasy S -Nikosia- W140 S600 w Studiu Precyzyjni w Wejherowie -09647

Samochód mafii – Mercedes-Benz Klasy S W140 w wersji S600, czyli kultowa „szejseta” Nikosia w Wejherowie

„Szejseta” [Sic!] to synonim luksusu i przepychu lat 90-tych. Przynajmniej na świecie. W Polsce kojarzy ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>