Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / 15-sta edycja kalendarza BMG Goworowski
Kalendarz BMG Goworowski edycja 2018-03187

15-sta edycja kalendarza BMG Goworowski

Kalendarz BMG Goworowski edycja 2018-03191Okres noworoczny to tradycyjnie czas wydawania kalendarzy w wielu firmach, także tych motoryzacyjnych. W Trójmieście z tej inicjatywy słynie dealer marek Mazda i Mercedes-Benz, firma BMG Goworowski. Kalendarz na 2018 rok to już 15-ste wydanie tej publikacji, w której tradycyjnie znalazły się fotografie Mercedesów na tle charakterystycznych miejsc na Pomorzu. 

Kalendarze BMG Goworowski mają dwie formy – duży kalendarz ścienny, którego nakład w tym roku wyniósł 1000 sztuk oraz mniejszy w formie „biurkowej”, wydany w liczbie 7000 sztuk.

Autorem zdjęć od kilku lat jest Trójmiejski fotograf Ivo Ledwożyw. Plenerami zdjęciowymi zostały takie miejsca jak gdyński port morski, pole golfowe Sierra Golf Club pod Wejherowem, dworzec w Gdyni, osiedla mieszkaniowe w Sopocie i Gdyni Orłowie, a także po raz pierwszy w historii kalendarza, Port Lotniczy w Gdańsku, w tym dość unikalne zdjęcie, wykonane na płycie lotniska.

Fot. Ivo Ledwożyw (BMG Goworowski)
Fot. Ivo Ledwożyw (BMG Goworowski)

Zaprezentowanymi samochodami były głównie topowe modele z oferty Mercedes-Benz, w tym kilka modeli AMG, między innymi G63, GLC43, C43 Coupe oraz imponujące AMG GT C.

Kalendarz BMG Goworowski stał się już naszą wizytówką, a klienci z całej Polski wręcz wyczekują przesyłki od nas, z kolejnym wydaniem. W tym roku rozesłaliśmy naszą publikację w nawet najdalsze regiony Polski i niezwykle miło jest nam, że kalendarz zdobi biura i mieszkania klientów w najdalszych zakątkach naszego kraju – informuje Adam Braumberger, dyrektor marketingu BMG Goworowski.

Kalendarz BMG Goworowski edycja 2018-03195

Ponadto, w tym roku, BMG Goworowski, rozesłało także świąteczną kartkę do klientów marki Mazda, która w zależności od kąta patrzenia – przedstawia model 6, CX-5 oraz MX-5. Ciekawostką jest, że każda z nich (nakład 4000 sztuk) została własnoręcznie podpisana przez prezesa firmy – Bogdana Goworowskiego.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Korek, przebudowa, roboty drogowe, ulica, droga, ruch samochodów - Gdynia-1560274

Najdroższe OC w województwie pomorskim – aż 788 zł. Ubsy podpowiada, dlaczego warto kupić polisę przez Internet

Choć w pierwszym kwartale 2019 roku odnotowano spadek cen OC, kierowcy z województwa pomorskiego wciąż ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>