Strona główna / Wiadomości / Spotkania/zloty/eventy / AC Motors świętowało Dzień Kobiet imprezą ,,Moto Ladies Night”
656-62

AC Motors świętowało Dzień Kobiet imprezą ,,Moto Ladies Night”

590-4Do kalendarzowej wiosny zostało jeszcze kilka dni, ale już możemy powiedzieć że sezon motocyklowy w trójmieście oficjalnie wystartował. Wszystko za sprawą AC Motors czyli największego w Polsce północnej multidealera motocykli. Z dniem 1 marca dzięki ACM wystartował drugi w kraju motocyklowy outlet Inter Motors. Na powierzchni 350 m2 znajdziemy ponad 4000 wyprzedażowych produktów dla motocyklistów.

Natomiast w ostatni piątkowy wieczór z okazji Dnia Kobiet w Gdańskim salonie Yamahy odbyła się pierwsza na Pomorzu impreza pod hasłem .

Na miłośniczki jednośladów czekały konkursy z nagrodami, koncert, prezentacja najnowszej kolekcji mody motocyklowej i premiera nowej Yamahy MT 07. Największy hit japońskiego producenta zyskał nowoczesny design min za sprawą przeprojektowanego reflektora. Zmienione zostało także zawieszenie, które teraz pozwala na jeszcze bardziej precyzyjne prowadzenie motocykla.

,,Wśród użytkowników motocykli coraz szerszą rzeszę stanowią Panie. Dlatego Moto Ladies Night jest według nas najlepszym pomysłem by uczcić Dzień Kobiet Motocyklistek. Jak widać po frekwencji pomysł trójmiejskim motocyklistką przypadł do gustu i na pewno projekt będzie miał swoją kontynuację” – mówi Filip Kozioł.

612-24

AC Motors konsekwentnie tworzy różne formy aktywności dla motocyklistów. Warto w tym miejscu wspomnieć o takich projektach jak:

,,Akademia Asów”, czyli zajęcia doszkalające z techniki jazdy (19.05),

,,Ride For Fun, odjechane soboty z AC Motors” – organizowane w każdą 2-gą sobotę miesiąca wycieczki po naszym regionie. Tegoroczny cykl odbywa się pod hasłem Freak’i Północy. Pierwszy wyjazd w tym sezonie będzie miał miejsce 7 kwietnia spod salonu Yamahy.

,,Moto Wojażer”, czyli spotkania motocyklowych podróżników. Najbliższy event (24.03) odbędzie się w nowym salonie marki Triumph w Gdańsku na ul. Abrahama 1. Motocykliści będą opowiadać o swoich doświadczeniach z podróży po włoskich Dolomitach i polskich Bieszczadach.

Dzięki AC Motors sezon motocyklowy w trójmieście na pewno będzie obfitował w wiele ciekawych wydarzeń.

Tekst i zdjęcia: AC Motors

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Włączenie się do ruchu na Obwodnicy

Włączanie się do ruchu na obwodnicy przez agresywnego kierowcę Hondy

Zdarzenie z dnia: 18.03.201 Skomentuj komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>