Strona główna / Wiadomości / Auditography, jeden z najlepiej rozpoznawalnych fotografów Audi, odwiedził Trójmiasto
Auditography w Trójmieście-203801

Auditography, jeden z najlepiej rozpoznawalnych fotografów Audi, odwiedził Trójmiasto

Auditography w Trójmieście-204302Jego profil na Facebook’u obserwuje ponad 1,2 miliona osób. Publiczność którą zgromadził na Instagramie liczy ponad 500 000 obserwujących. Auditography to pseudonim fotografa, który wykonuje zdjęcia tylko i wyłącznie dla Audi. W miniony weekend odwiedził Trójmiasto, gdzie uwiecznił w kilku charakterystycznych miejscach najnowszy model RS5 Sportback. 

Łącze w ten sposób swoje dwie pasje – samochody marki Audi i fotografię – mówi „Auditography”. Do Trójmiasta przyjechałem po raz pierwszy z zamiarem fotografowania auta. Dzięki Audi Polska, miałem okazję pojeździć modelem RS5 Sportback. To w mojej opinii najładniejsze obecnie Audi, w dodatku w pięknym kolorze Nardo Grey. 

Auditography posługuje się w swoich pracach takim pseudonimem i osobiście nie utożsamia siebie z wykonanymi zdjęciami. Fotografuje najczęściej w Szwecji, Polsce i Katarze. Dotychczas odwiedził między innymi Zakopane i Warszawę.

W Trójmieście skoncentrował się przede wszystkim na motywach portowych. W Gdyni za plener zdjęciowy posłużyły między innymi: Estakada Kwaitkowskiego, Skwer Kościuszki oraz Molo w Orłowie.

W Gdańsku wybór padł na Stocznię i charakterystyczne, portowe Żurawie.

Fot. Auditography - Unique Audi photography
Fot. Auditography – Unique Audi photography

Na pytanie czy łatwo było wykonać zdjęcia w Trójmieście Auditogrpahy odpowiada zdecydowanie – nie. W Gdyni przez 2 godziny szukałem odpowiedniego miejsca, aby dostać się na teren lub chociaż w pobliże portu. W Sopocie w ogóle nie było takiej możliwości – zatłoczone ulice lub brak możliwości wjazdu.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

W Gdańsku powstł nowy salon marki Honda, zastąpi Auto-Gdańsk-03965

W Gdańsku otwarto nowy salon marki Honda

Od poniedziałku 8 lipca w Gdańsku Szadółkach, przy ulicy Jabłoniowej 54A działa nowy salon marki ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>