Strona główna / Wiadomości / Spotkania/zloty/eventy / [Zapowiedź] Classówka nocą – wystawa pojazdów klasycznych i zabytkowych – 15 października
mat. organizatora
mat. organizatora

[Zapowiedź] Classówka nocą – wystawa pojazdów klasycznych i zabytkowych – 15 października

Już za niespełna miesiąc na Kartuskim Rynku zagoszczą wyjątkowe samochody z duszą, a wszystko za sprawą „Classówki nocą – wystawy pojazdów klasycznych i zabytkowych”, która jest organizowana przez Bemol Event przy współpracy z Mini Klub Polska oraz Gminą Kartuzy.

mat. organizatora
mat. organizatora

Wydarzenie to jest adresowane dla wszystkich miłośników oraz właścicieli czterech jak i dwóch kółek, a odbędzie się ono 15 października br. Jak sama nazwa wskazuje główna część wystawy będzie miała miejsce w godzinach późno popołudniowych (od godz. 16) tak aby każdy odwiedzający mógł przy blasku księżyca i gwiazd oraz dodatkowego oświetlenia podziwiać wyjątkowe klasyczne jak i zabytkowe pojazdy.

Swój udział w wydarzeniu potwierdziły już takie „rodzynki” jak Citroen 2CV (1981r), Ford Taunus Coupe (1975r), Lancia Beta Montecarlo (1975) czy także Mini Vagon (1969r). Ponadto na wystawie podobnie jak w wiosennej edycji zagoszczą nowoczesne odpowiedniki klasycznych pojazdów, a także goście specjalni, którzy pozostają tajemnicą organizatorów – „Zaufajcie nam, będzie na czym zawiesić oko”.

Zobacz również: Classówka w Kartuzach – edycja wiosenna

mat. organizatora
mat. organizatora

Wieczorem, około godziny 20 na mobilnej scenie na Kartuskim Rynku wystąpi zespół muzyczny „Retro Swing Project”, który w klasycznych aranżacjach gra nowoczesne utwory muzyczne. W czasie trwania wystawy odbędą się również liczne konkursy w których do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody.

mat. organizatora
mat. organizatora

Dodatkowo przed oficjalnym rozpoczęciem wystawy zaplanowany jest Rajd Turystyczno – Krajoznawczy z zadaniami po Kaszubach, w których udział mogą wziąć zarówno samochody klasyczne jak i nowoczesne. Przewidywana długość trasy, to ok. 80 km, a koszt udziału wynosi 25 zł od samochodu.

Jeżeli masz ciekawego klasyka w garażu i chciałbyś go pokazać na „Classówka nocą – wystawa pojazdów klasycznych i zabytkowych”, to wyślij zgłoszenie na adres: classowka@gmail.com lub pod nr tel: 513 666 454/502 070 862. Koszt uczestnictwa w wystawie wynosi 25 zł (z czego 15 zł będzie zwracane na wjeździe w bonie do wykorzystania w punktach gastronomicznych na Kartuskim Rynku).

Dla osób, które chciałaby zostać dłużej na Classówce, to zaprzyjaźniony Hotel Pod Orłem w Kartuzach przygotował specjalną ofertę w której na hasło „Classówka” usługa hotelowa jest z 15% rabatem.

Źródło: Classówka nocą

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Gdańskie AMG Eye - Mercedes-Benz Witman GT C-05424

Gdańskie AMG Eye – czyli główne okno wystawowe nowego salonu Mercedes-Benz Witman

Ma kilka metrów długości, blisko dwa wysokości, zdobi fasadę salonu i z założenia ma stać się motoryzacyjnym ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>