Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Dni Otwarte nowego Range Rover’a Evoque w British Automotive Gdańsk. Dostępny od 1.559 zł netto/m-c
Nowy Range Rover Evoque już w Trójmieście w British Automotive Gdańsk-09738

Dni Otwarte nowego Range Rover’a Evoque w British Automotive Gdańsk. Dostępny od 1.559 zł netto/m-c

Nowy Range Rover Evoque już w Trójmieście w British Automotive Gdańsk-09690Nowy Range Rover Evoque wjeżdża do stałej oferty w salonie British Automotive Gdańsk. W dniach od 13 do 20 kwietnia dealer zaprasza na Dni Otwarte. Z tej okazji przygotowano także ofertę specjalną na nowego Evoque’a.

Tylko podczas dni otwartych nowy Range Rover Evoque dostępny jest w ofercie z ratą od 1.559 zł netto/miesięcznie przy 0% opłaty wstępnej.

Dni Otwarte to szczególny czas, w którym można zakupić najnowsze „dziecko” naszej marki z ratą od 1559 zł netto miesięcznie z zerową opłatą wstępną. Po zakończeniu Dni Otwartych nie będzie już możliwości, aby skorzystać z tej promocji – zachęca Katarzyna Zblewska z British Automotive Gdańsk

Nowy Evoque powstał na nowej platformie zwanej Premium Transverse Architecture. Zgodnie z DNA marki, ma oferować ponadprzeciętny komfort, funkcjonalność i zaawansowane możliwości jazdy poza drogą.

Napęd, poza najbardziej podstawową odmianą ze 150-konnym dieslem, zawsze trafia na 4 koła. Najsłabszy wariant ma napęd przedni i manualną skrzynię biegów. W ofercie są silniki 2-litrowe: 3 benzynowce o mocy 200, 250 i 300 KM i trzy diesle o mocach 150, 180 i 240 KM.

Stylistycznie zachowano proporcje i kształt poprzednika, ale wzbogacono go akcentami z większych i bardziej luksusowych modeli rodziny Range Rover.

Wnętrze zaprojektowano dość minimalistycznie, a niemal wszystkie funkcje samochodu obsługiwane są przez 3 wyświetlacze – największy z nich – przed kierowcą liczy 12,3 cala. Na konsoli centralnej zlokalizowano kolejne dwa – o średnicy 10 cali. Ekranem może stać się także wewnętrzne lusterko wsteczne, które po włączeniu funkcji ClearSight wyświetla obraz z kamery nad tylną szybą. Nowością jest także system Ground View, który przekazuje obraz z kamer pod samochodem – ułatwiając parkowanie przy przeszkodach takich jak krawężnik, ale przede wszystkim podczas jazdy w terenie.

Nowy Range Rover Evoque już w Trójmieście w British Automotive Gdańsk-09766

Podstawowa wersja kosztuje 155 900 zł, a najdroższa w pakiecie R-DYNAMIC HSE z praktycznie pełnym wyposażeniem i najmocniejszym, 300-konnym silnikiem, 303 900 zł.

Chcąc umówić się na jazdę testową, należy skorzystać z formularza on-line, dostępnego TUTAJ. Salon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00  oraz soboty od 10:00 do 15:00.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

W Gdańsku powstł nowy salon marki Honda, zastąpi Auto-Gdańsk-03965

W Gdańsku otwarto nowy salon marki Honda

Od poniedziałku 8 lipca w Gdańsku Szadółkach, przy ulicy Jabłoniowej 54A działa nowy salon marki ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>