Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Elektryczny prezent z Toyota Carter Gdańsk
Fot. Toyota Carter Gdańsk
Fot. Toyota Carter Gdańsk

Elektryczny prezent z Toyota Carter Gdańsk

Fot. Toyota Carter Gdańsk
Fot. Toyota Carter Gdańsk

W Toyota Carter Gdańsk wydano wczoraj właścicielowi pierwszego w Polsce i jednego z niewielu w Europie, Priusa Plug – In najnowszej generacji. Samochód kupił gdyński emeryt, który sprawił ten pojazd małżonce.

W Polsce znajdują się obecnie zaledwie trzy Priusy Plug-In. Dwa samochody służą do szkoleń pracowników sieci. Trzecim jest właśnie ten, sprzedany w naszym salonie – mówi Maja Lesińska z Toyota Carter Gdańsk.

Fot. Toyota Carter Gdańsk
Fot. Toyota Carter Gdańsk

Druga generacja Toyoty Prius Plug-in Hybrid zadebiutowała podczas salonu samochodowego w Nowym Jorku.  Stylistycznie nawiązuje do Toyoty Mirai. Zasięg Priusa Plug-in Hybrid na silniku elektrycznym (w trybie EV) zwiększył się dwukrotnie, do 50 kilometrów, a maksymalna prędkość w tym samym trybie jazdy wzrosła z 85 do 135 km/h.  Do innowacyjnych technologii, jakie zastosowano w nowym Priusie Plug-in Hybrid, należy nowy system ogrzewania baterii, czy panele fotowoltaiczne.

Coraz więcej klientów Toyota Carter Gdańsk pyta się nie tylko o hybrydy, ale także samochody z zaawansowaną technologią Plug-In.  Liczymy na to, że wkrótce bramy najstarszego polskiego dealera Toyoty, który zajmuje się technologią hybrydową od początku nowego wieku, opuszczą kolejne takie pojazdy.

Źródło: Toyota Carter Gdańsk

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

W Gdańsku powstł nowy salon marki Honda, zastąpi Auto-Gdańsk-03965

W Gdańsku otwarto nowy salon marki Honda

Od poniedziałku 8 lipca w Gdańsku Szadółkach, przy ulicy Jabłoniowej 54A działa nowy salon marki ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>