Strona główna / Wiadomości / Fiat to kolejna marka dostępna w abonamencie
Fot. fiatabonament.pl
Fot. fiatabonament.pl

Fiat to kolejna marka dostępna w abonamencie

Po między innymi Skodzie i Hyundai’u, także Fiat dołączył do budżetowych marek dostępnych w finansowaniu zwanym “abonamentem”. Program przygotowała gdańska firma leasingowa Masterlease, a oferta kierowana jest zarówno do osób fizycznych jak i firm. W abonamencie dostępne są modele z rodziny 500.

Ideą takiego rozwiązania jest zaoferowanie klientom fabrycznie nowych samochodów na zasadzie wynajmu. W stałej, comiesięcznej kwocie zawiera się użytkowanie samochodu, jego ubezpieczenie OC/AC/NNW, pełna obsługa serwisowa w autoryzowanym serwisie, a także sezonowa wymiana ogumienia.

Program dostępny jest w dwóch okresach trwania umowy – 11 i 23 miesiące. Przebieg auta w tym czasie limitowany jest do 12 000 km w pierwszym przypadku i 25 000 km w drugim. Po zakończeniu okresu wynajmu, klient może odkupić użytkowany samochód, wymienić go na nowy lub zwrócić pojazd i zakończyć program.

Fot. fiatabonament.pl
Fot. fiatabonament.pl

W ofercie dostępne są modele: Fiat 500 od 756 zł brutto, Fiat 500L od 960 zł brutto oraz Fiat 500X od 1450 zł brutto miesięcznie. Ceny te dotyczą podstawowych modeli silnikowych i wyposażeniowych.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Salon sprzedaży Master1.pl w Gdańsku -00255

Gotówka, leasing czy abonament? Którą formę finansowania auta wybrać?

Ostatnie miesiące roku to dla wielu kierowców najlepszy okres na kupno samochodu. Kluczową decyzją, oprócz wyboru ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>