Strona główna / Wiadomości / Fiat to kolejna marka dostępna w abonamencie
Fot. fiatabonament.pl
Fot. fiatabonament.pl

Fiat to kolejna marka dostępna w abonamencie

Po między innymi Skodzie i Hyundai’u, także Fiat dołączył do budżetowych marek dostępnych w finansowaniu zwanym “abonamentem”. Program przygotowała gdańska firma leasingowa Masterlease, a oferta kierowana jest zarówno do osób fizycznych jak i firm. W abonamencie dostępne są modele z rodziny 500.

Ideą takiego rozwiązania jest zaoferowanie klientom fabrycznie nowych samochodów na zasadzie wynajmu. W stałej, comiesięcznej kwocie zawiera się użytkowanie samochodu, jego ubezpieczenie OC/AC/NNW, pełna obsługa serwisowa w autoryzowanym serwisie, a także sezonowa wymiana ogumienia.

Program dostępny jest w dwóch okresach trwania umowy – 11 i 23 miesiące. Przebieg auta w tym czasie limitowany jest do 12 000 km w pierwszym przypadku i 25 000 km w drugim. Po zakończeniu okresu wynajmu, klient może odkupić użytkowany samochód, wymienić go na nowy lub zwrócić pojazd i zakończyć program.

Fot. fiatabonament.pl
Fot. fiatabonament.pl

W ofercie dostępne są modele: Fiat 500 od 756 zł brutto, Fiat 500L od 960 zł brutto oraz Fiat 500X od 1450 zł brutto miesięcznie. Ceny te dotyczą podstawowych modeli silnikowych i wyposażeniowych.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Salon Auto Plus Gdańsk zima 2018-05282

[Wideo] Świąteczne życzenia od Centrum Motoryzacyjnego Auto Plus

Tradycja składania świątecznych życzeń nie ominęła także firmy Auto Plus, przedstawiciela marek Alfa Romeo, Fiat, Fiat ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>