Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Gdański C-HR w Google Steet View
Fot. Google Street View
Fot. Google Street View

Gdański C-HR w Google Steet View

Toyota Carter Gdańsk wjechała najnowszym C–HR do Google Street View. Czegoś takiego nie było jeszcze nigdzie na świecie. W niezwykle popularnym programie Google Street View możemy się od kilku dni przymierzyć do najnowszego modelu C-HR. Wystarczy spacerując za pomocą programu po ulicy Grunwaldzkiej w Gdańsku, wirtualnie wejść do salonu Toyota Carter Gdańsk.

Wraz z przedstawicielami  Google Street View postanowiliśmy zrobić coś wyjątkowego. Nie tylko bardzo dokładnie zeskanowaliśmy nasz obiekt, dzięki czemu możliwy jest wirtualny spacer po wszystkich ogólnodostępnych zakamarkach salonu, ale także przenieśliśmy w wirtualny wymiar stojącą w naszym salonie Toyotę C-HR – mówi Maja Lesińska z Toyota Carter Gdańsk.

Za pomocą Google Street View możemy dokładnie obejrzeć z każdej strony salonowego C-HR’a. Możemy do niego także wsiąść i rozejrzeć się wewnątrz.

Nowy crossover Toyoty, to bez wątpienia jedna z najgorętszych nowości drugiej połowy tego roku. Wiele osób, które interesują się tym samochodem nie ma czasu przyjechać do salonu i zobaczyć go osobiście. Dzięki Google Street View mogą “wpaść” do nas i zapoznać się z modelem wirtualnie – dodaje Maja Lesińska.

Kolejną ciekawostką jest, że internauta wchodzący za pomocą Google Street View do Toyota Carter Gdańsk mija jeszcze jednego C-HR-a, gotowego do jazd próbnych.

Wirtualny C-HR to najważniejsza, ale nie jedyna ciekawa informacja od Toyota Carter Gdańsk. W listopadzie Toyota Carter Gdańsk sprzedała równo 100 samochodów. Dla porównania – w tym samym miesiącu roku 2015 sprzedano 69 samochodów, czyli aż o trzydzieści mniej. Według sprzedawców Toyota Carter Gdańsk, jest to efekt sprzężenia bardzo atrakcyjnej promocji na wyprzedaż rocznika 2016 z wejściem na rynek ważnych nowości. Wspominanego wyżej modelu C-HR, nowej RAV 4 czy zdobywającego sobie coraz większą popularność modelu ProAce, o którym więcej – już wkrótce.

W grudniu ruszyła także wielka wyprzedaż samochodów używanych.

Źródło: Toyota Carter Gdańsk

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Targi Motoryzacyjne -moda na motopasję- w CH Osowa-03854

“Moda na motopasję” – mini targi motoryzacyjne w Centrum Handlowym Osowa

Na motoryzacyjnej mapie wydarzeń w Trójmieście debiutuje nowa inicjatywa. “Moda na motopasję” to wystawa samochodów ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>