Strona główna / Wiadomości / MOTO Infrastruktura / Gdańskie parkometry przegrały walkę z mrozem
parkometr gdańsk

Gdańskie parkometry przegrały walkę z mrozem

Niskie temperatury jakie panują ostatnio w Trójmieście, sparaliżowały pracę parkometrów w Gdańsku. Po świątecznej przerwie i okresie bezpłatnego parkowania ponad połowa z urządzeń nie działa i tym samym nie wydaje biletów parkingowych. 

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku przystąpił już do naprawy parkometrów, ale naładowanie ich akumulatorów i wymiana papieru trwa.

Aby nie otrzymać mandatu, w przypadku trafienia na niedziałający parkometr, należy udać się do następnego, który z pewnością jest tuż obok. Jeśli i ten nie będzie sprawny, należy wówczas zadzwonić pod numer podany na urządzeniu i zgłosić dyżurnemu ten fakt, podając numer rejestracyjny pojazdu. Takie zgłoszenie będzie podstawą do rozpatrzenia reklamacji w przypadku otrzymania mandatu – mówi Katarzyna Kaczmarek, rzecznik Zarządu Dróg i Zieleni w Gdańsku.

Sytuacja może się znowu powtórzyć jutro (czwartek, 7.01.2016), kiedy po dniu wolnym od opłaty za parkowanie, nieużywane wówczas urządzenia znów mogą “zmarznąć” i odmówić współpracy.

 

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Fot. Opel Konocar

Sobota niskich cen w salonie Opel Konocar w Gdańsku

W sobotę 23 marca dealer Opel Konocar z siedzibą w Gdańsku przy alei Grunwaldzkiej 303, zaprasza ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>