środa , Czerwiec 26 2019
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Grupa JD Kulej inwestuje w Rumi – w budowie nowy obiekt
Grupa JD Kulej buduje salon samochodów używanych w Rumi-08434

Grupa JD Kulej inwestuje w Rumi – w budowie nowy obiekt

Grupa JD Kulej buduje salon samochodów używanych w Rumi-08440Grupa JD Kulej, będąca przedstawicielem marek Peugeot, Citroen, KIA oraz Ford nie zwalnia tempa swojego rozwoju i prowadzi kolejne inwestycje. Nowy obiekt, który powstaje w Rumi, na działce sąsiadującej z niedawno otwartym salonem Citroen’a, zgromadzi kilkadziesiąt używanych samochodów. Otwarcie planowane jest latem tego roku.

Każdy z dealerów, poza samochodami nowymi, chętnie handluje również tymi z „drugiej ręki”. Najczęściej są to samochody przejęte w formie rozliczenia od dotychczasowych właścicieli, w momencie zakupu przez nich nowego auta z salonu.

W Rumi przygotowujemy teren dla naszej działalności związanej ze sprzedażą aut używanych. Sama hala ekspozycyjna będzie miała 400 m2, a w stałej ofercie znajdzie się około 80 samochodów różnych marek, także takich, których jako Grupa nie jesteśmy przedstawicielem – informuje Jakub Gołębiewski, Kierownik Działu Marketingu.

Dealerzy, mając dostęp do własnego zaplecza serwisowego, mają przewagę w postaci możliwości dokładnego sprawdzenia samochodu przed wykupem, jak i dokonania jego napraw bez dodatkowych kosztów – korzystając z własnych zasobów.

Grupa JD Kulej buduje salon samochodów używanych w Rumi-08430

Niezmiennie głównym źródłem pozyskania samochodów jest ich odkup od naszych klientów. Część z nich znamy z naszych serwisów, ale i tak każdy egzemplarz, który trafia do naszej oferty poddawany jest procesowi szczegółowej weryfikacji. Klienci zyskują gwarancję, że auto, którego zakup im proponujemy, pochodzi z polskiej dystrybucji, jest bezwypadkowe, posiada udokumentowany przebieg i historię. Mając własne zaplecze serwisowe ewentualne naprawy dokonywane są zgodnie z technologią producenta przy użyciu części najwyższej jakości. W związku z otwarciem nowej inwestycji z pewnością przygotujemy ofertę specjalną, o szczegółach której już wkrótce będę mógł powiedzieć więcej – dodaje Jakub Gołębiewski.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Oficjalne otwarcie Porsche Approved w Sopocie-1480716

„Możesz coś nam sprzedać” – zachęca Porsche Approved Sopot

Każde Porsche dostarcza czystej przyjemności z jazdy. Nawet to używane. Dlatego Porsche Centrum Sopot uruchomiło ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>