Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / HADM Gramatowski w Trójmieście? Dealer uzyskał pozwolenie na budowę salonu na południu Gdańska
HADM Gramatowski - plany budowy salonu na południu Gdańska-112949

HADM Gramatowski w Trójmieście? Dealer uzyskał pozwolenie na budowę salonu na południu Gdańska

Południe Gdańska jest czarną dziurą na mapie trójmiejskich salonów samochodowych. Nie licząc zagłębia dealerów przy Elbląskiej i Miałkim Szlaku oraz kompleksu Plichta Dealer Park na Szadółkach, nikt z branży nie próbował dotąd zagospodarować tamtejszego rejonu. Być może wkrótce się to zmieni za sprawą firmy HADM Gramatowski, która niedawno uzyskała pozwolenie na budowę salonu, wraz z zapleczem serwisowym przy Trakcie Św. Wojciecha 393.  

Firma pochodzi ze Starogardu Gdańskiego, gdzie posiada salony marek Skoda oraz KIA, a także serwis Volkswagena. Ponadto w portfolio firmy znajdują się przedstawicielstwa Skody i od niedawna Citroen’a w Elblągu.

HADM Gramatowski dotychczas nie prowadził działalności na terenie Trójmiasta.

Dealer od dłuższego czasu posiada działkę na południu Gdańska na której widnieje jego duża reklama. Firma oficjalnie nie udziela żadnych informacji na temat swoich planów inwestycyjnych. Wszystko wskazuje jednak na to, że na wspomnianej parceli miałby docelowo powstać salon marki Skoda. Tym samym przełamany zostałby monopol Grupy Plichta na jej przedstawicielstwo w Trójmieście.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Grupa JD Kulej buduje salon samochodów używanych w Rumi-08434

Grupa JD Kulej inwestuje w Rumi – w budowie nowy obiekt

Grupa JD Kulej, będąca przedstawicielem marek Peugeot, Citroen, KIA oraz Ford nie zwalnia tempa swojego ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>