Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Harley-Davidson Gdańsk coraz silniejszy

Harley-Davidson Gdańsk coraz silniejszy

Motor Centrum wraz ze swoim nowym salonem Harley-Davidson® Gdańsk mocno zaznacza swoją obecność nie tylko na trójmiejskim rynku motocyklowym.

Za sprawą Salonu z Gdańska powstały pierwsze polskie, profesjonalne klipy wykonane przez polskiego dealera poświęcone motocyklom Harley-Davidson®.  Filmy nakręcone w typowo amerykańskim stylu, przedstawiają przede wszystkim klimat towarzyszący ludziom związanym z motocyklami i ich pasję, a wszystko to wkomponowane w przepiękne gdańskie plenery.

Filip Kozioł, Specjalista ds. Promocji: ,, Od samego początku zależy nam na tym, by nasz Salon stał się miejscem spotkań dla wszystkich motocyklistów. Dla nas najważniejsi są ludzie. Harley-Davidson® Gdańsk tworzą pasjonaci dla pasjonatów i to pokazują nasze klipy. Czerpanie przyjemności z jazdy i wspólna zabawa – o to w tym wszystkim chodzi. Dlatego też zaczynamy organizować wspólne weekendowe wypady w każdą drugą sobotę miesiąca. Mamy nadzieję, że ten pomysł szybko przyjmie się wśród trójmiejskich motocyklistów. Pierwszy wyjazd planujemy na 13.06.Startujemy o godz. 10.00 spod salonu Harley-Davidson Gdańsk w Motor Centrum.

Powodów do odwiedzenia salonu Harley-Davidson® Gdańsk  jest sporo, a najnowszym jest możliwość wygrania nowego motocykla z Milwaukee. Wystarczy jedynie odbyć bezpłatną jazdę testową lub dokonać zakupów za 10 zł, by móc zarejestrować się w loterii organizowanej przez Harley-Davidson®.

Fot. Harley-Davidson Gdańsk (Piotr Mielewczyk)
Fot. Harley-Davidson Gdańsk (Piotr Mielewczyk)

Poza własnymi inicjatywami dealer Harley-Davidson® Gdańsk wpisuje się także w ogólnopolskie akcje marki.

Już w dniach 11-12 lipca odbędzie się w Gdańsku Demo Truck Tour. Jest to impreza, podczas której specjalna ciężarówka przywozi 27 najnowszych modeli Harley-Davidson®, a każdy zarejestrowany klient może skorzystać z jazdy testowej w grupie.

Ponad 650 tys. Polaków marzy o zakupie motocykla – wynika z badań TNS Polska wykonanych na zlecenie Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor.  Łącząc ten fakt z intensywnymi działaniami  promującymi  kulturę motocyklową, prowadzonymi przez Harley-Davidson® Gdańsk, można śmiało wnioskować, że widok i dźwięk motocykli z potężnymi silnikami V-tvin będzie w Trójmieście co raz powszechniejszy.

Źródło: Harley-Davidson Gdańsk

Fot. Harley-Davidson Gdańsk (Piotr Mielewczyk)
Fot. Harley-Davidson Gdańsk (Piotr Mielewczyk)

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Traficar – nowoczesne i wygodne auta na minuty

Szukasz bezpiecznego i komfortowego środka transportu? W takim razie sprawdź ofertę Traficar! Firma proponuje nowoczesne ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *