niedziela , 28 lutego 2021
Slider
Fot. JD Kulej

JD Kulej w Olsztynie! Dealer z Trójmiasta przejął przedstawicielstwa KIA i Ford w stolicy Warmii i Mazur

Trójmiejski dealer Peugeot i KIA, posiadający salony sprzedaży w Gdyni, Rumi i Sopocie powiększył dzisiaj nie tylko zasięg swojej działalności, ale także portfolio posiadanych marek. Na mocy podpisanej umowy, Grupa JD Kulej stała się właścicielem salonów i zarazem przedstawicielem KIA i Ford w Olsztynie. 

Przejęte salony zlokalizowane są w północno-wschodniej części miasta Olsztyn. Budynek salonu KIA mieści się przy ulicy Lubelskiej 40 i miejsce to od wielu lat związane jest już z motoryzacją. Dealer KIA o nazwie Solix działał tam od 7 lutego 2003 roku do dnia dzisiejszego.

Salon KIA w Olsztynie (Fot. kia.solix.pl)
Salon KIA w Olsztynie (Fot. kia.solix.pl)

Salon Forda, działający do tej pory pod nazwą A&G Automotive, znajduje się na sąsiedniej działce, przy ulicy Budowlanej 7. Jest to stosunkowo nowy obiekt, bowiem został on tam przeniesiony w 2015 roku z ulicy Sikorskiego.

Salon Forda w Olsztynie (fot. bigautohandel.pl)
Salon Forda w Olsztynie (fot. bigautohandel.pl)

Nowy rok dla Grupy JD Kulej to nowe wyzwania. Miło nam poinformować, że nasza rodzina powiększa się o kolejne Autoryzowane Salony oraz nową markę – FORD. Tym razem z naszą działalnością wychodzimy poza granice Trójmiasta – showroomy zlokalizowane są w Olsztynie – Ford przy ul. Budowlanej 7, KIA – przy ul. Lubelskiej 40. To dopiero początek 2018 roku, ale mamy nadzieję, że fanów Trójmiejskiej Motoryzacji uda nam się jeszcze w nim zaskoczyć – deklaruje Jakub Gołębiewski, Koordynator ds. marketingu JD Kulej.

Nie jest to pierwsza tego typu transakcja w historii firmy JD Kulej. Na początku 2015 roku Jarosław Kulej przejął przedstawicielstwo KIA od firmy Poleszak, znajdujące się w Sopocie.

Zobacz więcej: KIA Poleszak przejęta przez JD Kulej 

Nowy podmiot nazywać się będzie JD Kulej Olsztyn Sp. z o.o., a jej udziałowcami jest w 100% rodzina Kulej.

Fot. JD Kulej
Fot. JD Kulej

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Northvolt zbuduje w Gdańsku największą w Europie fabrykę systemów magazynowania energii

Już w 2022 roku w Gdańsku swoją produkcję otworzy nowa fabryka. Razem z zakładem produkcyjnym …

Jeden komentarz

  1. Czyli nie będzie już BigAutoHandlu i Solixa tylko Ford Olsztyn? Nowy podmiot i miejmy nadzieje, że nowa jakość usług. Poprzednie dwa miały średnią renomę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *