niedziela , 9 sierpnia 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Kolejne inwestycje Grupy Zdunek – nowy salon Renault i Dacia powstaje w Gdańsku
Mat. Grupa Zdunek

Kolejne inwestycje Grupy Zdunek – nowy salon Renault i Dacia powstaje w Gdańsku

Grupa Zdunek zakończyła pierwszy etap rozbudowy swojej siedziby przy Miałkim Szlaku w Gdańsku. W jej wyniku powstał największy w Trójmieście, autoryzowany serwis BMW i MINI. Obecnie firma prowadzi drugi etap rozbudowy – w miejscu dawnego salonu Renault i Dacia powstaje nowy obiekt, spełniający najnowsze standardy tych marek. 

Nowy salon powstanie w miejscu obecnego, ale ponieważ „wchłonie” on budynek w którym dotychczas oferowane były także używane samochody BMW i MINI, stanie się on znacznie większy. Dwukondygnacyjny obiekt zaoferuje klientom możliwość obejrzenia kilkunastu samochodów ekspozycyjnych, ale również obszerny, wielostanowiskowy serwis. Ponadto zmianie ulegnie układ drogowy i parkingowy wokół obiektu.

Wizualizacje nowego salonu, zaprezentowane przez Grupę Zdunek, ujawniają także przyszły – III etap rozbudowy kompleksu przy Miałkim Szlaku. Będzie to salon sprzedaży nowych samochodów marek BMW, MINI oraz BMW Motorrad (motocykle), który znajdzie się za salonem Renault i docelowo połączy się z niedawno otwartym serwisem.

Wideo prezentacja nowego salonu i serwisu BMW Zdunek w Gdańsku:

Zobacz również: Nowy obiekt BMW Zdunek w Gdańsku

Na tym jednak nie koniec inwestycji trójmiejskiego giganta motoryzacyjnego. Jak zapowiedział Prezes firmy – Tadeusz Zdunek, w ciągu dwóch lat spodziewać się można powstania kompleksu salonów w Gdańsku w zupełnie nowej dla firmy lokalizacji.

Nie trudno się domyśleć, że powstaną tam w pierwszej kolejności salony marek Citroen oraz Nissan. Niewykluczone także, że do portfolio firmy dołączą również inne brandy.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

GDDKiA przyspiesza realizację ekspresowej trasy wzdłuż Bałtyku

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przygotowuje się do realizacji drogi S6 na odcinku Koszalin ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *