Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Kolejny dealer marki Citroen wkrótce w Trójmieście
Citroen-JD-Kulej-w-Rumi-nowy-salon-171528

Kolejny dealer marki Citroen wkrótce w Trójmieście

Niedawno pomorski rynek dealerski, wzbogacił się o nowego przedstawiciela marki Citroen. Nową koncesję otrzymała firma JD Kulej i otworzyła swój salon w Rumi. Teraz przyszedł czas na Gdańsk – wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym roku swój salon tej francuskiej marki otworzy Grupa Zdunek. 

O dołączeniu zupełnie nowej marki do imperium Tadeusza Zdunka mówiło się od dawna. Nieoficjalnie ujawniła się ona podczas obchodów 40-lecia firmy.

Szczegóły inwestycji nie są znane i według zapowiedzi, zarząd firmy ujawni je w stosownym czasie. Wiadomo jednak, że umowa została już zawarta.

Salon Citroen Zdunek powstanie w Gdańsku, prawdopodobnie przy jednej z głównych arterii miasta.

Grupa Zdunek prowadzi obecnie dużą inwestycje w swojej siedzibie przy Miałkim Szlaku w Gdańsku. Rozpoczęły się tam już prace budowlane przy nowym serwisie i salonach marek Renault, Dacia i BMW. Niedawno zakończyły się też modernizacje salonów Renault i Dacia oraz Nissan w Gdyni, a przy Druskiennickiej wciąż trwa przebudowa salonu BMW, w którym powstaje stanowisko M Power.

40-lecie firmy Zdunek w Straym Maneżu, Gdańsk 14 czerwca 2018-4419

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

mat. prasowe

Volkswagena kupujemy w Gdańsku

Decydując się na zakup samochodu z salonu, na pewno kierujemy się jego bezawaryjnością i pewnością, ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>