poniedziałek , Kwiecień 22 2019
Strona główna / Wiadomości / MOTO Infrastruktura / Ładowarki do elektryków dostępne w Forum Gdańsk
mat. prasowe
mat. prasowe

Ładowarki do elektryków dostępne w Forum Gdańsk

Od sierpnia właściciele samochodów elektrycznych mogą robić zakupy i ładować auto w tym samym czasie. Szybko, wygodnie i w komfortowych warunkach. Forum Gdańsk jest nowym miejscem na mapie elektrycznych ładowarek sieci GreenWay Polska. Do końca miesiąca korzystanie z ładowarki jest bezpłatne.

Cieszy mnie fakt zawiązania współpracy z siecią GreenWay Polska. Włączenie Forum Gdańsk do sieci ładowarek samochodów elektrycznych to kolejne udogodnienie dla naszych klientów – mówi Magdalena Gibney, dyrektor Forum Gdańsk.

Jak dojechać do ładowarki na Forum Gdańsk?

Szybka ładowarka z trzema stanowiskami sieci GreenWay Polska znajduje się na poziomie 5 (fioletowym). Miejsce postojowe dostępne jest w strefie 5C. Wjazd na parking od strony ulicy 3 Maja.

Stacja ładowania przystosowana jest do popularnych pojazdów elektrycznych

Ładowarka w Forum Gdańsk przystosowana jest do popularnych aut elektrycznych zarówno CCS (standard europejski DC), jak i ChAdeMO (azjatyckie DC), dla AC dostępna jest wtyczka typu 2. Na terenie Trójmiasta jest 8 szybkich ładowarek, aż 5 z nich należy do sieci GreenWay Polska.

Największa sieć ładowarek elektrycznych w Polsce

GreenWay Polska Sp. z o.o. buduje największą w kraju sieć publicznych ładowarek do samochodów elektrycznych, w której zarejestrowanych jest już blisko 1250 użytkowników. To oznacza, iż właściciele około 75 proc. zarejestrowanych w Polsce aut elektrycznych chcą korzystać z sieci GreenWay, ułatwiając sobie znacznie ładowanie samochodu i elektryczną podróż. Najwięcej klientów – ponad 350 – zarejestrowanych jest w Mazowieckiem.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Fot. GreenWay Polska

Szybkie stacje ładowania GreenWay staną przy restauracjach KFC

GreenWay Polska rozbuduje swoją sieć stacji ładowania samochodów elektrycznych o kolejne atrakcyjne dla kierowców lokalizacje. ...

3 Komentarze

  1. Całkiem fajna sprawa. Niech elektryki się rozwijają :)

  2. GreenWay się u nas rozwija i bardzo dobrze. Mam teraz priusa plug in w leasingu i większa ilość ładowarek bardzo mnie cieszy. A takie w galeriach mogłyby powstawać w każdym mieście, tu zakupy a autko sie ładuje, fajne rozwiązanie

  3. Zgadzam się w 100% – ładowarka greenway’a jest w galerii, samochód się ładuje, Ty robisz zakupy i wracasz do domu na full. Oszczedność czasu! Bo ładowanie w domu to dla mnie dramat… chyba nawet w tej chwili mało kto decyduje się na ładowanie w gniazdkach przydomowych – 8h??? kto to słyszał?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>