poniedziałek , Listopad 12 2018
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Letnie okazje w salonach Grupy Zdunek – znaczne rabaty na wybrane modele
Letnie okazje w salonach Grupy Zdunek - parada -1540164

Letnie okazje w salonach Grupy Zdunek – znaczne rabaty na wybrane modele

Nie tylko koniec roku jest dobrą okazją do skorzystania z promocji. Przekonuje do tego Grupa Zdunek, która właśnie rozpoczęła akcję “Letnie okazje w salonach Grupy Zdunek”. Promocje dotyczą wybranych modeli marek BMW, MINI, Nissan oraz Renault. 

Letnie okazje w salonach Grupy Zdunek - parada -1540153

BMW

W salonie BMW na specjalne warunki liczyć mogą nabywcy chętni do zakupu na przykład Serii 3 Touring w wydaniu F31 oraz Serii 2 218d Active Tourer F45. Na te modele dealer proponuje rabat w wysokości do 22%.

Jeszcze większe okazje cenowe czekają na klientów zainteresowanych poprzednią generacją Serii 5 F10 – w tym przypadku rabaty sięgają nawet 32%.

Atrakcyjne warunki przewidziane są również na średniej wielkości SUV’a X3 F25. W przypadku samochodów fabrycznie nowych obniżka ceny sięgnąć może 21%, a w przypadku aut podemonstracyjnych nawet 27%.

MINI

Letnie okazje w salonach Grupy Zdunek-1530230Marka MINI w salonach Grupy Zdunek oferuje model Countryman R60 z rabatami w wysokości 27-29%

Nissan

Japońska marka oferuje korzystne warunki zakupu dwóch modeli, które właśnie zastępowane są przez odświeżone warianty. Promocja dotyczy Qashqai’a, w przypadku którego liczyć można na rabat do 18.000 zł oraz X- trail’a, na którego dealer udziela nawet do 19 880 zł zniżki.

Renault

Modele francukiej marki, na które przewidziano specjalne warunki to Clio z rabatem do 6000 zł, a także Captur z obniżkami do 8.900 zł.

Letnie okazje cenowe dotyczą także pojedynczych egzemplarzy różnych modeli z gamy BMW, MINI, Nissan’a oraz Renault – o szczegóły najlepiej zapytać w salonach Grupy Zdunek w Gdyni, Gdańsku oraz Sopocie.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Fot. GZDiZ

Śrutowanie kolejnych gdańskich ulic – Spacerowej i Świętokrzyskiej

Ulica Świętokrzyska i Spacerowa – to kolejne dwie arterie, po ulicy Słowackiego, których nawierzchnia zostanie ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>