Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Mercedes-Benz BMG Goworowski w strefie VIP gdańskiego lotniska
Strefa VIP BMG Goworowski na lotnisku w Gdańsku-08725

Mercedes-Benz BMG Goworowski w strefie VIP gdańskiego lotniska

Strefa VIP BMG Goworowski na lotnisku w Gdańsku -08691Usługi VIP oferowane są na lotniskach całego świata. Dedykowane dla najbardziej wymagających pasażerów, oferują przyspieszone i indywidualne procedury odprawy biletowo-bagażowej z możliwością skorzystania z niej 40, a nawet 20 minut przed odlotem, osobny punkt kontroli bezpieczeństwa oraz transport limuzyną bezpośrednio do samolotu. Od połowy maja tego roku, tę prestiżową służbę pełnią samochody dealer’a Mercedes-Benz, firmy BMG Goworowski. 

Do dyspozycji pasażerów korzystających z obsługi VIP przeznaczono dwa modele. Jest to najnowsza limuzyna Klasy S w benzynowej wersji S560 z nadwoziem typu “long” oraz luksusowy van Klasy V w wersji V250d.

Strefa VIP BMG Goworowski na lotnisku w Gdańsku -08702

Pasażerowie, zanim wsiądą do luksusowych samochodów, mają możliwość skorzystania z saloniku VIP w formule “all inclusive”, gdzie mogą zrelaksować się przed podróżą lub popracować.

Transport do samolotu odbywa się z pierwszeństwem wejścia na pokład lub jako ostatni z pasażerów – wedle życzenia korzystającego z usługi. Koszt obsługi jednego pasażera w strefie VIP to 300 zł netto i dodatkowo 200 zł za każda kolejną osobę towarzyszącą.

Strefa VIP BMG Goworowski na lotnisku w Gdańsku -08718

Dodatkowo, pasażerom przysługuje również możliwość skorzystania z miejsc parkingowych zlokalizowanych w hali umiejscowionej bezpośrednio pod terminalem.

Strefa VIP BMG Goworowski na lotnisku w Gdańsku-08744

Średnio miesięcznie obsługuje około 150 pasażerów VIP, co daje dziennie kilka osób – zdradza Michał Dargacz, Rzecznik Prasowy Portu Lotniczego Gdańsk. Są to zarówno pasażerowie przylatujący jak i odlatujący z naszego lotniska.  

Firma BMG Goworowski zawsze wychodzi naprzeciw swoim klientom i miłośnikom marki. Cieszy nas fakt, że nasze samochody towarzyszą im także podczas podróży drogą lotniczą, dając poczucie wyjątkowego komfortu i wygody – dodaje Adam Braumberger, Szef Marketingu BMG Goworowski.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

mat. prasowe

Volkswagena kupujemy w Gdańsku

Decydując się na zakup samochodu z salonu, na pewno kierujemy się jego bezawaryjnością i pewnością, ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>