Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Mercedes-Benz LA 710 z 1966 roku z wizytą w Mercedes-Benz Grupa Wróbel w Straszynie
Mercedes-Benz LA 710 w Straszynie-6

Mercedes-Benz LA 710 z 1966 roku z wizytą w Mercedes-Benz Grupa Wróbel w Straszynie

Mercedes-Benz LA 710 w Straszynie-121429Modne w ostatnim czasie klasyki to nie tylko domena samochodów osobowych. Coraz częściej w Trójmieście spotkać można również pojazdy zabytkowe znacznie większych gabarytów. Autobusy Ikarus, Jelcze sprzed lat oraz… kampery marki Mercedes. Sezon letni sprzyjał wizytom takich egzotycznych gości. Powodem jest nie tylko piękny krajobraz północnej Polski, ale także reputacja tutejszych warsztatów. 

Niedawno pisaliśmy o wizycie kempingowego Unimoga (skrót od “Universal Motor Gerät”, z niem. “Pojazd Uniwersalny”) w serwisie Mercedes-Benz Grupa Wróbel. Wieść i zadowolenie tych klientów szybko się rozeszło, bowiem wczoraj do warsztatu w Straszynie trafił kolejny unikat.

Mercedes-Benz LA 710 z 1966 roku przerobiony na “dom na kółkach” przyjechał z Niemiec. Ten popularny kiedyś samochód ciężarowy znany jest na całym świecie i występował on w bardzo wielu wersjach zabudowy i zastosowania. Model LA 710 to wersja wyposażona w napęd na 4 koła. Napęd stanowi 6-cylindrowy silnik diesla o mocy 100 koni mechanicznych, a waga pojazdu w fabrycznej wersji wynosi 7,5 tony.

Klienci z Berlina wybrali się na tour po Polsce – odwiedzili zarówno pomorze, mazury jak i góry – informuje Karolina Juraś z Mercedes-Benz Grupa Wróbel o. Straszyn. W trakcie podróży okazało się, że ich samochód wymaga regulacji hamulców. Właściciele pojazdu, korzystając z porady poprzednich naszych klientów zamieszczonych w internecie, postanowili przyjechać właśnie do nas, w celu wykonania tej naprawy. 

Zdjęcia: Mercedes-Benz Grupa Wróbel

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Mercedes-Benz Grupa Wróbel Straszyn - Salon, budynek-1340624

Sukces na czterech kołach. Styczniowe wyróżnienia gospodarcze rozdane.

Miesiąc styczeń to okres podsumowań oraz, a może przede wszystkim, czas nagradzania firm za osiągnięte ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>