Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Miarczyński w drodze do Tokio – z nowym Mercedes Klasy V od BMG
Fot. Mercedes-Benz BMG Goworowski
Fot. Mercedes-Benz BMG Goworowski

Miarczyński w drodze do Tokio – z nowym Mercedes Klasy V od BMG

Jeden z najlepszych polskich żeglarzy, reprezentant kraju w windsurfingu z nową umową sponsorską i… samochodem. Kluczyki do Klasy V przekazał Przemysławowi Miarczyńskiego Daniel Dadacz, Szef Sprzedaży Samochodów Dostawczych  i Członek Zarządu BMG Goworowski w Gdyni.

Fot. Mercedes-Benz BMG Goworowski
Fot. Mercedes-Benz BMG Goworowski

Przemek Miarczyński zdobywał liczne medale na mistrzostwach świata i Europy, jednak najważniejszym trofeum w jego karierze jest brązowy medal olimpijski wywalczony w 2012 r. w Londynie. Właśnie wtedy, przed Igrzyskami Olimpijskimi, rozpoczął współpracę z Mercedesem.

– Od 2012 Mercedes-Benz wspiera mnie w przygotowaniach, nie tylko do Igrzysk Olimpijskich. Jeździłem już chyba wszystkimi vanami z oferty – Viano, Vito, Klasą V oraz Marco Polo. Są idealne w pracy, którą wykonuje. Bo sport to ciężka praca połączona z kilometrami w drodze na trening  i zawody – mówi Miarczyński. – Bardzo się cieszę na współpracę z BMG Goworowski – „moim dealerem” – dodaje z uśmiechem.

Mercedes-Benz Klasy V z 2,2-litrowym silnikiem z bogatym wyposażeniem, pozwala zapakować niezbędny windsurfingowe ekwipunek wraz z deską oraz 5-ciu pasażerów. Otwierane elektrycznie z dwóch stron drzwi pozwalają łatwo i wygodnie dostać się do środka, zaś 224 konie mechaniczne umożliwią sprawne przemieszczanie się, nawet przy dużym obciążeniu.

Fot. Mercedes-Benz BMG Goworowski
Fot. Mercedes-Benz BMG Goworowski

Samochód ułatwi Miarczyńskiemu starty i pracę. Pont od niedawna wdraża się w prace trenera polskiej kadry olimpijskiej i jednocześnie przygotowuje się do startów jako zawodnik, przede wszystkim w Mistrzostwach Europy w maju w Marsylii oraz październikowych Mistrzostwach Świata w Tokyo. Ta impreza odbędzie się na akwenie olimpijskim i będzie swego rodzaju testem przedolimpijskim po którym zdecyduje o swoim udziale w IO Tokio 2020.

Źródło: Mercedes-Benz BMG Goworowski

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Fot. detektywrutkowski.pl

[Wideo] Znany detektyw stracił prawo jazdy na Pomorzu. Jechał 112 km/h w terenie zabudowanym

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie prowadzą wzmożone działania dotyczące bezpieczeństwa ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>