Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Nowy Mustang w FordStore Euro-Car
Fot. FordStore Euro-Car
Fot. FordStore Euro-Car

Nowy Mustang w FordStore Euro-Car

Fot. FordStore Euro-Car
Fot. FordStore Euro-Car

Do gdyńskiego salonu FordStore Euro-Car dotarła wczoraj pierwsza dostawa nowego Mustnga z roku modelowego 2018. Jest to równocześnie pierwszy poliftingowy egzemplarz, który pojawił się oficjalnie w Polsce. Prezentowany model jest wyposażony w silnik 2.3 EcoBoost o mocy 290 KM. 

Co się zmieniło w nowym modelu?

Przód samochodu został gruntownie zmodernizowany, natomiast z tyłu zmienione zostały lampy oraz dolna część zderzaka. Więcej zmian odnajdziemy w środku i w rozwiązaniach technologicznych.

Fot. FordStore Euro-Car
Fot. FordStore Euro-Car

Jedną z największych zmian jest zastąpienie tradycyjnego zestawu wskaźników wyświetlaczem, który zmienia sposób prezentowania parametrów samochodu w zależności od wybranego trybu jazdy. Ponadto wewnątrz nowego Mustang’a zmianie uległy materiały wykończenia wnętrza, w takich miejscach jak deska rozdzielcza i boczki drzwi.

Nowy Mustang to również więcej systemów bezpieczeństwa, takich jak aktywny tempomat czy asystent utrzymania pasa ruchu. Aby zagwarantować jeszcze większe emocje za kierownicą, do dyspozycji kierowcy jest nowa, 10-biegowa, automatyczna skrzynia biegów. Ponadto aktywny wydech i opcjonalne aktywne zawieszenie MagnaRide. Topowa jednostka napędowa 5.0 V8 została wzmocniona do mocy 450 KM.

Fot. FordStore Euro-Car
Fot. FordStore Euro-Car

Ceny wersji V8 rozpoczynają się od 195 300 zł. Słabsza odmiana 2,3-litra EcoBoost (290 KM) to wydatek minimum 170 300 zł.

Prezentowany na zdjęciach egzemplarz został sprzedany w gdyńskim FordStore, zaledwie 2 godziny po udostępnieniu jego zdjęć w serwisie Facebook.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Samochody, stock, dealerzy, parking-1400310

Auto na abonament. Jakim modelem możesz jeździć za 800, 1000 i 1500 zł miesięcznie.

Abonament na samochód to forma finansowania, odmienna od leasingu czy kredytu. Umożliwia stałe użytkowanie pojazdu ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>