Strona główna / MOTO Lifestyle / Ludzie / Olga Witman została ambasadorką Akademii Rozwoju Osobistego „Columbus”
Olga Witman Columbus - Włodzimierz Witman -4242

Olga Witman została ambasadorką Akademii Rozwoju Osobistego „Columbus”

Olga Witman Columbus-4346Prezes Zarządu firmy Mercedes-Benz Witman – Olga Witman, była gościem środowej Akademii Rozwoju Osobistego Columbus, która organizuje spotkania z przedstawicielami ze świata biznesu. W tej edycji uczestniczyła ponad setka gości, a prezes salonu Mercedesa opowiadała między innymi o motywacji do pracy oraz przekazała swoje spostrzeżenia na tematy wypalenia zawodowego. 

Wykład o tytule „Motywacja – Jak przestać się wypalać?” odbył się w sali konferencyjnej Olivia Sky Club zlokalizowanej na 12 piętrze w jednym z biurowców w Oliwie. Wcześniej, w wydarzeniu udział brali między innymi Jarosław Bieniuk, który opowiadał uczestnikom o relacji sportu i biznesu, a także przedsiębiorca Bartłomiej Glinka, jeden z twórców logistycznego giganta – Omida Group.

Fundacja Columbus została przez nas powołana, aby wyjść na przeciw potrzebom ludzi młodych, którzy w liceum czy na studiach zdobywają wiedzę teoretyczną. My chcemy przekazywać im widzę praktyczną. W tym celu organizujemy spotkania z ludźmi, którzy osiągnęli sukces w życiu zawodowym i chcą się nim podzielić. Są to prezesi, dyrektorzy, menadżerowie – mówi Marek Rostkowski, jeden z prezesów Akademii Rozwoju Osobistego Columbus.

Olga Witman, podczas swojego wystąpienia opowiedziała nie tylko o motywacji i pasji w swojej pracy, ale także o ambitnym projekcie budowy pierwszego w Europie salonu AMG, który powstaje w Gdańsku – Oliwie.

Zapytana również o rentowność dealerstwa, zdradziła, że podstawą dochodu firmy w jej przypadku są naprawy blacharsko-lakiernicze. To na nich zarabia się najwięcej – powiedziała Olga Witman.

Zobacz więcej: Mercedes-Benz Witman buduje nowy, imponujący salon w Gdańsku

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Noc Muzeów 2018 - Gdyńskie Muzeum Motoryzacji -2352

Noc Muzeów 2019 w Trójmieście – atrakcje motoryzacyjne

Coroczna akcja Noc Muzeów, ma wielu zwolenników i z każdym rokiem cieszy się coraz większą ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>