Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Pierwsza nowa Panamera wydana w Porsche Centrum Sopot już na trójmiejskich drogach!
Pierwsza Nowa Panamera wydana w Porsche Centrum Sopot-06820

Pierwsza nowa Panamera wydana w Porsche Centrum Sopot już na trójmiejskich drogach!

Pierwsza Nowa Panamera wydana w Porsche Centrum Sopot-068085 listopada 2016 roku to oficjalna data zniesienia publikacyjnego embargo, jakie importer nałożył na przedstawicieli marki Porsche w Polsce w kwestii nowego modelu Panamera. Tak więc pomimo, że oficjalna premiera tego samochodu odbyła się w pierwszej połowie września, dopiero teraz mogli się z nim zapoznać klienci i pasjonaci marki, którzy nie mieli okazji wcześniej zobaczyć tego auta. 5 listopada w Porsche Centrum Sopot wydano także pierwszą nową Panamerę do klienta docelowego.

Egzemplarz w wersji 4S w czarnym kolorze i z czarnym wnętrzem trafił do klienta z Gdańska. Mieliśmy okazję trafić na moment wydania samochodu w Porsche Centrum Sopot. Nie byliśmy jedyni – premierowy pokaz tego spektakularnego modelu przyciągnął dzisiaj do sopockiego Centrum tej marki wielu jej miłośników.

Miejsce wydanej Panamery 4S szybko zastąpiła jej odmiana Turbo, która będzie eksponowana w salonie przez najbliższe tygodnie.

Nowa Panamera zwraca na siebie uwagę piękną, potężną sylwetką z wyraźnymi nawiązaniami do sportowego brata – 911.

Pierwsza Nowa Panamera wydana w Porsche Centrum Sopot-06817

Wiele egzemplarzy tego modelu w Polsce zostało zamówionych przez klientów jeszcze zanim oficjalnie potwierdzono jak będzie ten samochód wyglądał i jakie dokładnie będą jego parametry.

Pierwsza Nowa Panamera wydana w Porsche Centrum Sopot-06823

Nasza redakcja już niebawem będzie miała okazję poznać nieco bliżej nową Panamerę i wówczas przedstawimy szczegóły tego samochodu oraz nasze wrażenia z jego “odkrywania”.

Już teraz zapraszamy do tej publikacji.

Pierwsza Nowa Panamera wydana w Porsche Centrum Sopot-06816

Pierwsza Nowa Panamera wydana w Porsche Centrum Sopot-06815

Pierwsza Nowa Panamera wydana w Porsche Centrum Sopot-06814

Pierwsza Nowa Panamera wydana w Porsche Centrum Sopot-06818

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Rolls-Royce Ghost Black Badge w Trójmieście-1560070

Rolls-Royce Ghost Black Badge – mroczna strona luksusu totalnego

„Małe rzeczy czynią perfekcję, jednak perfekcja nie jest małą rzeczą”. Z takim mottem przez życie podążał Henry Royce, jeden z ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>