niedziela , Lipiec 21 2019
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Pierwszy etap budowy nowego, flagowego kompleksu salonów Grupy Zdunek w Gdańsku dobiega końca
Nowy, flagowy salon BMW Zdunek w Gdańsku przy Miałkim Szlaku - budowa-00134

Pierwszy etap budowy nowego, flagowego kompleksu salonów Grupy Zdunek w Gdańsku dobiega końca

Nowy, flagowy salon BMW Zdunek w Gdańsku przy Miałkim Szlaku - budowa-00124Przy Miałkim Szlaku w Gdańsku, w miejscu, gdzie 40 lat temu Tadeusz Zdunek rozpoczął swoją motoryzacyjną działalność, dobiega końca budowa pierwszego etapu nowego kompleksu salonów. W pierwszej kolejności powstał obiekt BMW – znajdzie się tam rozległy i najnowocześniejszy w Trójmieście serwis tej marki, zaplecze administracyjne, magazyn, ale także część ekspozycyjna nowych i używanych pojazdów. Planowany termin zakończenia tego etapu to czerwiec tego roku. 

Drugim etapem będzie całkowita przebudowa salonu Renault znajdującego się na sąsiedniej działce, która ruszy latem tego roku, a następnie, w ramach trzeciego etapu, dalsza rozbudowa obiektu BMW o duży salon ekspozycyjny od strony ulicy Elbląskiej.

Dotychczas w Gdańsku, firma BMW Zdunek dysponowała autoryzowanym serwisem samochodów BMW i MINI, który współdzieliła w jednej hali z Renault. Ponadto, w niedużym budynku obok znajduje się salon i serwis motocykli. Po zakończeniu obecnie prowadzonych prac budowlanych, BMW oddzieli się od Renault na Miałkim Szlaku.

Nowy obiekt zaoferuje kilkanaście stanowisk serwisowych, nowoczesną, 3-stanowiskową myjnię ręczną, rozległą część biurowo-administracyjną oraz magazyn części i opon. Przeszklona, dwukondygnacyjna część frontowa od strony ulicy Miałki Szlak docelowo stanie się salonem motocykli BMW.

Projekt dalszej rozbudowy, zakłada powstanie również salonu sprzedaży samochodów, po przeciwnej stronie budynku – od ulicy Elbląskiej.

Całkowite zakończenie przebudowy dotychczasowej siedziby Grupy Zdunek w Gdańsku potrwa jeszcze przynajmniej 2 lata.

Dotychczasowy salon i serwis BMW Zdunek przy Miałki Szlaku ustąpi miejsca obiektowi Renault, który powstanie w II etapie przebudowy. Z tyłu, po prawej, widoczny nowo powstały budynek BMW.
Dotychczasowy salon i serwis BMW Zdunek przy Miałki Szlaku ustąpi miejsca obiektowi Renault, który powstanie w II etapie przebudowy. Z tyłu, po prawej, widoczny nowo powstały budynek BMW.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Fot. MiiMove

MiiMove uruchamia kolejne funkcjonalności dla swoich użytkowników

Po zawiązaniu współpracy z firmą EasyShare i współdzieleniu swoich samochodów w aplikacjach, firma MiiMove z ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>