Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Po raz pierwszy Dni Otwarte w Audi Centrum Gdańsk
Audi Centrum Gdańsk Dni Otwarte-03453

Po raz pierwszy Dni Otwarte w Audi Centrum Gdańsk

Audi Centrum Gdańsk Dni Otwarte-03457Sobota w Trójmieście upłynęła pod znakiem Dni Otwartych w kilku salonach. Swoje nowe oblicze zaprezentowała także marka Audi, która od dzisiaj dysponuje nowym przedstawicielstwem w Gdańsku. Salon działający pod nazwą Audi Centrum Gdańsk to nowy obiekt należący do grupy Plichta.

Dla wielu osób to rzeczywiście nowe oblicze Audi w Trójmieście. Salon przy ul. Lubowidzkiej 44 w Gdańsku jest najnowszym obiektem należący do dealera Plichta i flagową marką w portfolio firmy. Według międzynarodowych standardów Audi jest to tak zwany Terminal – wciąż jeden z nielicznych w Polsce.

Audi Centrum Gdańsk Dni Otwarte-03446

Budynek ten, wcześniej był salonem marek Fiat i Jeep. Aktualnie, po przebudowie stał się jednym z najbardziej modernistycznych salonów w Trójmieście.

Zobacz również: Audi Centrum Gdańsk już oficjalnie 

Audi Centrum Gdańsk Dni Otwarte-03461

Pierwsi klienci pojawili się u nas kilka chwil po godzinie 9 – mówi Bartosz Burski, szef marketingu Audi Centrum Gdańsk. – Goście mieli także okazję zobaczyć miejsca, które zazwyczaj nie są dostępne. Pokazaliśmy między innymi halę serwisową – dodaje.

Audi Centrum Gdańsk Dni Otwarte-03449

Nowy salon Audi to ok. 4000 m2. Showroom, w którym prezentowanych jest 17 egzemplarzy samochodów liczy ok. 700 m2. Pozostała powierzchnia to dział obsługi klienta, sprzedaży części oraz serwis. Budynek bezpośrednio sąsiaduje z salonem i serwisem Volkswagen’a, należącym także do firmy Plichta.

Audi Centrum Gdańsk Dni Otwarte-03429

W ofercie Audi Centrum Gdańsk znajdą się prawie wszystkie modele będące w ofercie marki z Inglostadt, w tym również modele eTron, czyli te z napędem elektrycznym. Nie będzie natomiast supersportowego Audi R8 – bowiem firma zrezygnowała ze starań o autoryzacje na sprzedaż tego modelu.

Wiosną przyszłego roku rozpocznie się budowa drugiego Terminalu Audi, który zlokalizowany będzie w Gdyni, przy ulicy Łużyckiej. Jego oddanie do użytku nastąpi prawdopodobnie za rok, czyli we wrześniu 2016 roku.

Zobacz również: Audi Centrum Gdynia

W Gdańsku powstanie jeszcze hala Audi Select, w której oferowane będą modele używane.
Dni Otwarte Audi Centrum Gdańsk potrwają do 13 września. Od poniedziałku 14 września firma rozpocznie swoją działalność z pełną ofertą, także serwisową.

Audi Centrum Gdańsk Dni Otwarte-03432

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Nowe studio MotoSPA powstaje w Gdańsku w MotoStrefie -4581

W Moto Strefie powstaje nowe, wielkie studio detailingowe firmy Moto SPA

Studio auto-detailingowe Moto SPA szykuje się do otwarcia swojej nowej siedziby. Zlokalizowana będzie ona kilkanaście ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>