poniedziałek , Kwiecień 22 2019
Strona główna / Wiadomości / Służby mundurowe / Policjanci wspólnie z PORD brali udział w akcji „odblaskowi w mieście”
Fot. KWP
Fot. KWP

Policjanci wspólnie z PORD brali udział w akcji „odblaskowi w mieście”

Fot. KWP
Fot. KWP

Policjanci wspólnie z przedstawicielami Pomorskiego Ośrodku Ruchu Drogowego rozdawali odblaski pieszym w ramach akcji „Odblaskowi w mieście”. A wszystko w trosce o ich bezpieczeństwo. Działania były realizowane w kilku miejscach w województwie pomorskim, w tym w Redzie i w Rumi.

Policjanci z wejherowskiej drogówki 5 i 7 lutego 2019 roku w godzinach między 7:00 a 8:00 rano brali udział w akcji „Odblaskowi w mieście” organizowanej przez Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego. Akcja polegała na rozdawaniu pieszym kamizelek oraz opasek odblaskowych, aby byli lepiej widoczni na drodze.

Celem akcji było zachęcenie pieszych (dzieci i dorosłych) do korzystania z elementów odblaskowych także na terenie zabudowanym. Odblask w mieście to rozsądna konieczność.

Fot. KWP
Fot. KWP

Na terenie powiatu wejherowskiego akcja trwała dwa dni i obejmowała Redę oraz Rumię. Odblaski były rozdawane rano przy wybranych przejściach dla pieszych w godzinach 7:00–8:00 przy szkole w Redzie (ul. Łąkowa), oraz dzisiaj w tych samych godzinach, w Rumi przy galerii handlowej (ul.Sobieskiego).

Źródło: KWP

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Fot. KWP

BMW Zdunek dostarczy oznakowane i nieoznakowane radiowozy polskiej policji

Pomorski dealer BMW, firma Zdunek, wygrała przetarg na dostarczenie 82 samochodów polskiej policji. 31 z ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>