sobota , Sierpień 17 2019
Strona główna / Wiadomości / Służby mundurowe / Policjanci wspólnie z PORD brali udział w akcji „odblaskowi w mieście”
Fot. KWP
Fot. KWP

Policjanci wspólnie z PORD brali udział w akcji „odblaskowi w mieście”

Fot. KWP
Fot. KWP

Policjanci wspólnie z przedstawicielami Pomorskiego Ośrodku Ruchu Drogowego rozdawali odblaski pieszym w ramach akcji „Odblaskowi w mieście”. A wszystko w trosce o ich bezpieczeństwo. Działania były realizowane w kilku miejscach w województwie pomorskim, w tym w Redzie i w Rumi.

Policjanci z wejherowskiej drogówki 5 i 7 lutego 2019 roku w godzinach między 7:00 a 8:00 rano brali udział w akcji „Odblaskowi w mieście” organizowanej przez Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego. Akcja polegała na rozdawaniu pieszym kamizelek oraz opasek odblaskowych, aby byli lepiej widoczni na drodze.

Celem akcji było zachęcenie pieszych (dzieci i dorosłych) do korzystania z elementów odblaskowych także na terenie zabudowanym. Odblask w mieście to rozsądna konieczność.

Fot. KWP
Fot. KWP

Na terenie powiatu wejherowskiego akcja trwała dwa dni i obejmowała Redę oraz Rumię. Odblaski były rozdawane rano przy wybranych przejściach dla pieszych w godzinach 7:00–8:00 przy szkole w Redzie (ul. Łąkowa), oraz dzisiaj w tych samych godzinach, w Rumi przy galerii handlowej (ul.Sobieskiego).

Źródło: KWP

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Fot. KWP

14 sierpnia pomorscy policjanci przeprowadzą działania „Prędkość”

14 sierpnia pomorscy policjanci przeprowadzą działania „Prędkość”. Ich celem jest zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa na drogach ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>