Strona główna / Wiadomości / Służby mundurowe / Policyjna akcja “Bezpieczna Dwudziestka” m.in. w Gdyni
Fot. KWP
Fot. KWP

Policyjna akcja “Bezpieczna Dwudziestka” m.in. w Gdyni

Policjanci z kartuskiej drogówki wraz z policjantami z innych pomorskich jednostek realizują dzisiaj działania Bezpieczna 20-tka. Celem tej akcji jednocześnie prowadzonej w trzech powiatach: kartuskim, gdyńskim i kościerskim, jest poprawa bezpieczeństwa na drogach. 

Na drogach powiatu kartuskiego, gdyńskiego i kościerskiego policjanci z drogówki prowadzą dzisiaj działania pod nazwą “Bezpieczna 20-tka”. W trakcie działań funkcjonariusze wyposażeni w wideo rejestrator samochodowy oraz ręczne mierniki prędkości zatrzymywać będą między innymi kierowców, którzy nie stosują się do ograniczeń prędkości.

Mundurowi będą sprawdzać czy kierowcy korzystają z pasów bezpieczeństwa i prawidłowo przewożą dzieci. Wszystkie te działania mają poprawić bezpieczeństwo na naszych drogach.

Apelujemy do kierowców o bezpieczną jazdę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Fot. KWP

 

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Fot. KWP

Wyłudził luksusowe samochody o wartości prawie 2 milionów złotych

Policjanci z gdańskiej komendy zajmujący się zwalczeniem przestępczości gospodarczej i korupcji, wspólnie z kryminalnymi z ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>