Strona główna / Wiadomości / Trójmiejskie drogi / Poranny paraliż Trójmiasta po śmiertelnym wypadku na Alei Zwycięstwa
Fot. kmpsp.gdynia.pl
Fot. kmpsp.gdynia.pl

Poranny paraliż Trójmiasta po śmiertelnym wypadku na Alei Zwycięstwa

Fot. kmpsp.gdynia.pl
Fot. kmpsp.gdynia.pl

Dzisiaj rano, na Alei Zwycięstwa w Gdyni, na jezdni w kierunku Sopotu doszło do tragicznego wypadku komunikacyjnego. Samochód osobowy BMW X5 z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze drogi i bokiem uderzył w betonowy słup. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł kierujący samochodem. 

Na miejsce wypadku przybyły zastępy Straży Pożarnej, które podjęły działania mające na celu wykonanie dostępu i uwolnienie poszkodowanej osoby we wraku. Przybyły na miejsce lekarz ZRM-u niestety stwierdził zgon.

Fot. kmpsp.gdynia.pl
Fot. kmpsp.gdynia.pl

Z powodu wypadku przez kilka godzin zamknięty był przejazd Aleją Zwycięstwa w kierunku Sopotu. Policjanci zablokowali wjazd na wysokości stacji benzynowej Shell koło centrum handlowego KLIF.

Do zdarzenia doszło w wąskim gardle komunikacyjnym, przez co nie można było wytyczyć objazdu równoległą ulicą. Służby sugerowały objazd z Gdyni do Sopotu i Gdańska przez obwodnicę.

Ruch przywrócono do normy po godzinie 11.

Źródło informacji: PSP Gdynia

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Fot. KMP Gdynia

Tragiczny wypadek w Gdyni – zgineło trzech młodych mężczyzn, wśród nich trójmiejski raper

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dziś (16.02.2019) rano na ul. Chwarznieńskiej w ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>