Strona główna / Moto3m TV / Rzadki Opel Insignia GSi sprzedany w Opel Serwis Haller Gdynia

Rzadki Opel Insignia GSi sprzedany w Opel Serwis Haller Gdynia

W gdyńskim oddziale salonu Serwis Haller wydano klientowi rzadki model Insignii w wersji GSi. Samochód skonfigurowany pod zamówienie klienta wyceniony został na ponad 180 tys. zł. 

GSi w marce Opel, to określenie modeli o sportowym charakterze. Insignia sprzedana w Gdyni to wersja Sport Tourer, czyli kombi, wyposażona w 2-litrowy silnik diesla o mocy 210 koni mechanicznych.

Z zewnątrz wyróżniają ją sportowe akcenty na zderzakach, dedykowane aluminiowe felgi w rozmiarze 20 cali oraz czerwone zaciski hamulcowe firmy Brembo.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Mat. organizatora

[Zapowiedź] 14 edycja Moto Safety Day już 27 lipca w Gdyni na Skwerze Kościuszki !

Moto Safety Day już od 14 lat promuje kulturę motoryzacyjną, uczy zasad partnerstwa i bezpieczeństwa ...

3 Komentarze

 1. Rzadka to była GSi z silnikiem benzynowym. Tylko 30 sztuk w Polsce – w sprzedaży przez 3 miesiące na pocz. 2018 r. (pomiędzy wprowadzeniem GSi do oferty a zakończeniem sprzedaży modeli z silnikiem 2.0T)
  A felgi nie 19″ (takich w ogóle nie ma w ofercie), lecz 20″.
  GSi jest wręcz stworzona pod mocną benzynę, najlepiej jakieś V6, ale w Europie, w dodatku pod panowaniem PSA, można już tylko pomarzyć.

  • Widzę już korektę w artykule 19″ -> 20″. Szkoda, że ten egzemplarz nie ma dedykowanych dla GSi foteli kubełkowych. I tu przewaga nad Recaro z Insignii OPC, bo nowe kubły mają także wentylację, która w Recaro nie była dostępna.

   • Tak, dziękuje za zwrócenie uwagi. Faktycznie był błąd. Ten egzemplarz ma oczywiście koła w rozmiarze 20 cali, a nie 19, jak było wcześniej napisane.

    Pozdrawiamy
    Redakcja Moto3m.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>