Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Serwis Haller najlepszym dealerem użytkowych Opli w Polsce!
Serwis Haller - nowy salon Opla w Gdyni-1340058

Serwis Haller najlepszym dealerem użytkowych Opli w Polsce!

Opel Serwis Haller - samochody dostawcze -08664Partner Sieciowy Opel Poland – Serwis Haller osiągnął najlepszy wynik w sprzedaży samochodów dostawczych Opel w Polsce. W porównaniu ze styczniem 2017 roku, trójmiejski dealer niemieckiej marki, osiągnął przeszło 180% wzrost, który przełożył się na uzyskanie pozycji lidera w sprzedaży samochodów użytkowych Opel. Serwis Haller odnotował 250% dynamikę w modelu Movano, 200% wzrost sprzedaży modelu Combo w wersji Tour i VAN oraz 100% wzrost sprzedaży modelu Vivaro.

Jednocześnie, Serwis Haller miał najlepszy styczeń w historii. Pomorski przedstawiciel Opla podpisał 126 umów na nowe samochody osobowe i dostawcze, o 78% więcej niż w analogicznym okresie 2017 roku. To najlepszy wynik zanotowany przez spółkę w styczniu.

Opel Serwis Haller - samochody dostawcze -08659

To najlepszy początek roku w najnowszej historii naszej firmy. Styczeń był rekordowy pod względem liczby nowych Klientów, z którymi podpisaliśmy umowy na samochody osobowe i dostawcze Opel. Równocześnie, z myślą o naszych kontrahentach, budujemy nowy zakład blacharsko – lakierniczy, co pozwoli nam na jeszcze szybszą i wydajniejszą obsługę. Wszystko dzięki zwiększonej infrastrukturze i najnowszemu procesowi technologicznemu, który zostanie wdrożony podczas uruchomienia nowego obiektu” – powiedział dr Józef Haller, wiceprezes Serwis Haller.

Opel Serwis Haller - samochody dostawcze -08647Obecnie Serwis Haller prowadzi również prace nad projektami i rozwiązaniami, inicjowanymi myślą o jeszcze bardziej kompleksowej obsłudze, najwyższej jakości oraz komforcie Klientów. Oferta produktowa, udoskonalane procesy i usługi skupione wokół kontrahentów, mają w dłuższej perspektywie pozwolić na dostarczanie szerszego wachlarza propozycji mobilności skierowanych do odbiorców indywidualnych i biznesowych.

Źródło: Serwis Haller

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Masterlease Gdańsk - budynek, siedziba-03267

Samochód jako benefit pracowniczy – nowy produkt Grupy Masterlease

MasterBenefit to kolejne w ostatnich miesiącach innowacyjne rozwiązanie wprowadzone na rynek przez Grupę Masterlease. W ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>