Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Promocje i wyprzedaże / Sierpniowe wyprzedaże w Opel Serwis Haller
Opel Serwis Haller - sierpniowe promocje -1560282

Sierpniowe wyprzedaże w Opel Serwis Haller

Opel Serwis Haller - sierpniowe promocje -1560268Nie tylko koniec roku jest okazją do wyprzedaży w dealerskich salonach. Coraz więcej marek, cyklicznie organizuje akcje promocyjne, również w miesiącach letnich, w których sprzedaż jest zwykle mniejsza. W sierpniu specjalne warunki zakupowe na wybrane egzemplarze oferuje dealer Opla, firma Serwis Haller, posiadająca salony w Gdyni, Gdańsku oraz Elblągu. 

Promocja obejmuje kilka z najpopularniejszych modeli. Na rabat w wysokości 5000 zł liczyć mogą nabywcy Opla Corsy w 3-drzwiowej wersji nadwoziowej, który dostępny jest w cenie 53 300 zł. Samochody wyposażone są w benzynowe jednostki napędowe o pojemności 1.4 litra i mocy 90 KM. Egzemplarze w promocyjnej cenie dostępne są w kolorze białym i czerwonym z czarnymi akcentami.

Rabatem objęta jest również Astra sedan z silnikiem 1.6 115 KM dostępna w cenie 57 900 zł oraz minivan Meriva 1.4 100 KM za 55 400 zł.

Więcej szczegółów oferty w poniższym materiale wideo oraz w salonach Serwis Haller.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Fot. Opel Konocar

Sobota niskich cen w salonie Opel Konocar w Gdańsku

W sobotę 23 marca dealer Opel Konocar z siedzibą w Gdańsku przy alei Grunwaldzkiej 303, zaprasza ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>