Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Szkoleniowiec Lechii Gdańsk odebrał Mercedesa CLA Shooting Brake od Mercedes-Benz Witman
Fot. Lechia.pl
Fot. Lechia.pl

Szkoleniowiec Lechii Gdańsk odebrał Mercedesa CLA Shooting Brake od Mercedes-Benz Witman

By trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec mógł swobodnie poruszać się po Gdańsku, partner gdańskiego klubu Mercedes-Benz Witman przekazał szkoleniowcowi Biało-Zielonych nowego Mercedesa CLA.

Nowe auto trenera Piotra Stokowca, który w czwartkowe popołudnie odwiedził salon Mercedens-Benz Witman, mieszczący się przy ul. Grunwaldzkiej 493 w Gdańsku, to Mercedes CLA 220 4MATIC Shooting Brake wyposażony w dwulitrowy silnik o mocy 184 KM.

Ponieważ Piotr Stokowiec związany jest ze sportem, dlatego Mercedes, którego otrzymał, wyposażony jest w sportową linię AMG. Jednocześnie to bardzo funkcjonalny samochód, który doskonale sprawdzi się w ruchu miejskim, jak i podczas dłuższych tras poza miastem. Na pewno trener Stokowiec będzie mógł w nim sprawnie i komfortowo przemieszczać się po ulicach Gdańska i nie tylko – powiedział Przemysław Bartnicki z Mercedes-Benz Witman.

Źródło: lechia.pl

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Włączenie się do ruchu na Obwodnicy

Włączanie się do ruchu na obwodnicy przez agresywnego kierowcę Hondy

Zdarzenie z dnia: 18.03.201 Skomentuj komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>