Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Tak będzie wyglądać nowy salon City Motors, który powstaje w Gdańsku
Fot. City Motors Gdańsk
Fot. City Motors Gdańsk

Tak będzie wyglądać nowy salon City Motors, który powstaje w Gdańsku

Przy ulicy Uczniowskiej w Gdańsku trwa budowa nowego salonu dealera City Motors. Pierwsze wzmianki na ten temat, opublikowaliśmy w ubiegły roku. Będzie to pierwszy salon tej marki w Trójmieście, zbudowany według najnowszego standardu i dostosowany do obsługi także samochodów o napędzie elektryczny. Spodziewany termin ukończenia inwestycji to przełom maja i czerwca tego roku. 

W obiekcie, poza obszerną strefą ekspozycyjną i serwisową, znajdzie się także blacharnia oraz lakiernia. Kompleks zlokalizowany jest w nowej dla trójmiejskiej branży motoryzacyjnej dzielnicy – nieopodal Stadionu Energa Gdańsk.

Fot. City Motors Gdańsk
Fot. City Motors Gdańsk

Volkswagen jest drugą, najpopularniejszą marką wśród nowych samochodów osobowych na Pomorzu. W 2018 roku zarejestrowano tutaj ponad 5000 nowych aut z logo VW.

Fot. City Motors Gdańsk
Fot. City Motors Gdańsk

Dealer City Motors rozpoczął swoją działalność pod koniec 2016 roku, przejmując obiekt od firmy Fota-Groblewski. Salon zlokalizowany przy Jagielońskiej na gdańskim Przymorzu, po przeniesieniu się firmy do nowego obiektu, całkowicie zniknie, a teren po nim zostanie zaadoptowany na inne potrzeby – w tym mieszkaniowe.

Zobacz również: Nowy dealer Volkswagena w Trójmieście – City Motors

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

W Gdańsku powstł nowy salon marki Honda, zastąpi Auto-Gdańsk-03965

W Gdańsku otwarto nowy salon marki Honda

Od poniedziałku 8 lipca w Gdańsku Szadółkach, przy ulicy Jabłoniowej 54A działa nowy salon marki ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>