niedziela , Wrzesień 22 2019
Strona główna / Wiadomości / Spotkania/zloty/eventy / „Targi Motoryzacyjne” w Galerii Metropolia w Gdańsku

„Targi Motoryzacyjne” w Galerii Metropolia w Gdańsku

Targi Motoryzacyjne w Galerii Metropolia 25 i 26 maja 2019-02056W Galerii Metropolia w Gdańsku, w dniach 25 i 26 maja odbywa się impreza „Targi Motoryzacyjne”. Nazwa zdecydowanie nadana jest na wyrost – bowiem w wystawie uczestniczy zaledwie garstka samochodów, a sposób ich prezentacji w większości nie różni się… od zwykłego parkowania w galerii handlowej. 

Wśród wystawców jest kilku dealerów samochodowych oraz auta prywatnych właścicieli, którzy zdecydowali się je udostępnić dla widzów. Do najciekawszych z nich zaliczyć można zabytkowe modele, a wśród nich nie lada „perełka” – Chevrolet 25 Tourer z lat 20-tych minionego stulecia.

Nowe samochody reprezentowane są przez marki Alfa Romeo, Fiat, Jeep, Hyundai, Mercedes oraz Volkswagen. Największą ekspozycję zapewniła firma Auto Plus, która pokazuje 4 egzemplarze. Mercedes-Benz Witman przywiózł do Galerii nowe modele Klasy A: CLA i Limuzyna, a Hyundai Margo pokazało sportowego i30 N.

Ponadto, organizatorzy zaprosili do udziału również firmy oferujące usługi motoryzacyjne takie jak miedzy innymi tuning, wynajem kamperów czy sprzedaż akcesoriów. Wstęp jest bezpłatny, imprezę prowadzi Adam Kornacki, a potrwa ona od soboty 25 maja do niedzieli 26 maja, w godzinach 10-18.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Mercedes-Benz BMG Goworowski po raz kolejny Partnerem Strategicznym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Dealer marki Mercedes-Benz, firma BMG Goworowski w Gdyni kolejny rok z rzędu wspiera organizację Festiwalu ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.