Strona główna / Wiadomości / Trójmiejskie drogi / Utrudnienia w ruchu drogowym w niedzielę 14 lipca w związku z „Triathlon Gdańsk 2019”
Maraton Solidarności Gdańsk 2018 - wsparcie Opel KONOCAR-08111

Utrudnienia w ruchu drogowym w niedzielę 14 lipca w związku z „Triathlon Gdańsk 2019”

Policjanci informują, że w związku z odbywającym się w dniu 14 lipca br. w godzinach 09.00-14.00 Triathlonem Gdańsk 2019, należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym. Funkcjonariusze będą strzegli bezpieczeństwa uczestników imprezy sportowej, mieszkańców Gdańska, a także widzów obserwujących to wydarzenie.

W najbliższą niedzielę 14 lipca w Gdańsku odbędzie się Triathlon Gdańsk 2019. Start tej imprezy zaplanowano na godzinę 9.00. W związku z tym, podczas trwania konkurencji rowerowej, należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym i czasowego zamknięcia poszczególnych ulic. W tym dniu w godzinach 08.30 – 12.30, na czas przejazdu rowerowego uczestników triathlonu, całkowicie z ruchu zostaną wyłączone ulice: Czarny Dwór, Płażyńskiego, Tunel pod Martwą Wisłą, Majora Sucharskiego.

Fot. triathlongdansk.eu
Fot. triathlongdansk.eu

Apelujemy do kierowców, aby w miarę możliwości omijali te rejony Gdańska. Policjanci będą dbali o bezpieczeństwo na drodze. Postarają się również, aby utrudnienia w ruchu drogowym spowodowane wyłączeniem ulic były jak najmniej dotkliwe dla kierowców.

Źródło: KWP (komunikat policyjny) 

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

W Gdańsku powstł nowy salon marki Honda, zastąpi Auto-Gdańsk-03965

W Gdańsku otwarto nowy salon marki Honda

Od poniedziałku 8 lipca w Gdańsku Szadółkach, przy ulicy Jabłoniowej 54A działa nowy salon marki ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>