Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / W Lexus Trójmiasto trwa „Premierowy tydzień z nowym Lexus’em UX”
Premierowy tydzień z Lexus'em UX w Lexus Trójmiasto-08603

W Lexus Trójmiasto trwa „Premierowy tydzień z nowym Lexus’em UX”

Premierowy tydzień z Lexus'em UX w Lexus Trójmiasto-08620Przez cały tydzień, do 23 marca, w jedynym w Trójmieście salonie marki Lexus, trwa „Premierowy tydzień” z nowym w ofercie modelem UX. 

Długo zapowiadany i kilkakrotnie prezentowany „przedpremierowo” crossover z „L” w logo, wreszcie zadomowił się w Polsce i trafił do stałej oferty i ekspozycji dealerów tej marki.  Bazowy model UX 200 OPTIMUM dostępny jest od 139 900 zł. W ofercie są dwa model – benzynowy UX200 o mocy 171 KM oraz UX250h z układem hybrydowym, wykorzystującym ten sam silnik spalinowy, ale wspomagany dwoma agregatami elektrycznymi. Całościowa moc UX250h wynosi 184 KM.

W gdyńskim salonie w Orłowie prezentowane są trzy egzemplarze UX’a, w tym dwa w oryginalnej kolorystyce – zielonym lakierze TERRANE KHAKI oraz złotym BLAZING CARNELIAN.

Samochody dostępne są także do jazd testowych. Salon Lexus Trójmiasto otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Nowe Subaru Forester V generacji w Subaru Gdańsk - Zdanowicz-04008

Nowe Subaru Forester z krótką, przedpremierową wizytą w gdańskim salonie Subaru Zdanowicz

Nowe Subaru Forester V generacji przyjechało do trójmiejskiego salonu Subaru Gdańsk – Zdanowicz z przedpremierową ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>