poniedziałek , Grudzień 18 2017
Strona główna / Moto3m TV / [Wideo] Długowieczne Renault Traffic Fundacji “Pan Władek” z przebiegiem ponad 500 000 kilometrów

[Wideo] Długowieczne Renault Traffic Fundacji “Pan Władek” z przebiegiem ponad 500 000 kilometrów

Renault Traffic z przebiegiem 500 000 km - Fundacji Pan Władek-1650521Kiedyś, w latach 70-tych i 80-tych, przebieg rzędu milion kilometrów i więcej, nie był wielkim wyczynem. Jednak wraz z postępem i zaawansowaniem technologicznym, wzrosła wydajność silników i elementów takich jak skrzynie biegów, ale naturalnie spadła też ich wytrzymałość. Tym bardziej cieszy, że niektóre współczesne modle, potrafią jednak dotrzymać kroku starszym braciom i wytrzymywać imponujące przebiegi. 

Prezentowany Renault Traffic ma 10 lat i niedawno przekroczył przebieg 500 000 kilometrów, uzyskany głównie na trójmiejskich drogach. Jego silnik 2.0 DCi to oryginalna jednostka napędowa, zamontowana w fabryce. Co więcej oryginalne (od nowości) jest również sprzęgło!

Szczęśliwy właściciel, Władysław Ornowski – założyciel Fundacji “Pan Władek”, użytkuje swój samochód codziennie, z dużą intensywnością.

Bywało, że dziennie ten samochód przewoził nawet 5 ton ładunków. Mimo trudów eksploatacji nigdy mnie nie zawiódł – mówi Pan WładysławObecnie rozglądam się za nowym modelem, prawdopodobnie będzie to Traffic, ale w wersji “long”, czyli z nadwoziem o 1 metr dłuższym – dodaje.

Poznajcie historię tego samochodu w poniższym materiale wideo:

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Nowe BMW X3 i Mateusz Borek, ambasador BMW Zdunek-02857

[Wideo] Mateusz Borek i nowe BMW X3

Ambasador marki BMW Zdunek, prezenter i dziennikarz sportowy – Mateusz Borek, kolejny raz przetestował z ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>