Strona główna / Wiadomości / Trójmiejskie drogi / [Wideo] Drogowa agresja na Morskiej w Gdyni
Fot. Gre Z (Youtube)
Fot. Gre Z (Youtube)

[Wideo] Drogowa agresja na Morskiej w Gdyni

Złośliwe zwalnianie, przyhamowywanie, wreszcie wstrzymanie ruchu i kopnięcie w karoserię samochodu. W internecie jeden z kierowców opublikował wideo przedstawiające kolejny przykład drogowej agresji. Sytuację zarejestrowano na granicy Rumi i Gdyni, na ulicy Morskiej. 

Materiał rozpoczyna się od zwykłej i ogólnie rzecz biorąc prawidłowej jazdy kolumny samochodów. Opel Astra zarejestrowany w województwie lubuskim w pewnym momencie wykonuje manewr hamowania, zajechania drogi, aż w końcu zatrzymuje się na środku 2-pasowej jezdni. Z samochodu wybiega młody człowiek z butelką prawdopodobnie piwa w ręku i kopie w karoserię Mazdy jadącej za Oplem.

Nie znamy powodu dlaczego pasażerowie Astry tak się zirytowali, ale nic nie usprawiedliwia takiego zachowania na publicznej drodze.

O skomentowanie zdarzenia poprosiliśmy mailowo Rzecznika Policji, ale do momentu publikacji nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Nie posiadamy tym samym wiedzy, czy powyższa sytuacja została zgłoszona stróżom prawa.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

II Edycja Śniadanie i Gablota Trójmiasto w Gdyni-4565

II edycja Śniadanie & Gablota Trójmiasto

Po raz drugi, w Gdyni, odbyło się cykliczne spotkanie miłośników motoryzacji pod nazwą “Śniadanie & Gablota”. ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>