Strona główna / Strefa serwisowa / [Wideo] Ferrari F12 Berlinetta z wydechem Capristo w UNT Tuning Center w Gdańsku
Ferrari F12 Berlinetta z wydechem Capristo w UNT Tuning Center-1520264

[Wideo] Ferrari F12 Berlinetta z wydechem Capristo w UNT Tuning Center w Gdańsku

Ferrari F12 Berlinetta z wydechem Capristo w UNT Tuning Center-1520130Samochody marki Ferrari budzą wielkie emocje wśród każdego miłośnika motoryzacji niezależnie od rocznika, ani modelu. Czasami jednak, to co oferuje włoska manufaktura, niektórym nie wystarcza. Do gdańskiego serwisu UNT Tunnig Center zgłosił się klient, który zapragnął jeszcze bardziej rasowego dźwięku wydechu w swoim Ferrari F12 Berlinetta. 

W samochodzie zamontowany został wydech niemieckiej firmy Capristo. Sportowy układ typu Cat-back dedykowany jest konkretnie do modelu Ferrari F12 Berlinetta. Całość wykonana jest z polerowanej stali nierdzewnej o oznaczeniu T309.

Układ wykorzystuje oryginalne końcówki w tylnym zderzaku, przez co z zewnątrz jest praktycznie nierozpoznawalny. Do montażu wydechu nie są wymagane żadne modyfikacje w konstrukcji samochodu, bowiem cały układ jest dopasowany do seryjnego wariantu. Opcjonalnie układ może zostać rozbudowany o przelotowy tzw. X-Pipe.

Ferrari F12 Berlinetta z wydechem Capristo w UNT Tuning Center-1520247

Tłumiki końcowe wyposażone są w podciśnieniowe przepustnice umożliwiające regulację dźwięku. Sterowanie nimi odbywa są za pomocą modułu i bezprzewodowych pilotów.

Ferrari F12 Berlinetta z wydechem Capristo w UNT Tuning Center-1520285

Uzyskany efekt dźwiękowy układu wydechowego Capristo przypomina dźwięk wydawany przez bolidy Formuły 1.

Prezentowany egzemplarz należy do klienta ze Szwecji. Całkowity koszt przeprowadzonej modyfikacji wydechu to około 30 000 zł. Tłumik końcowy w UNT Tuning Center kosztuje 23 302 zł oraz dodatkowo przelot X-Pipe za 4 952 zł.

Ferrari F12 Berlinetta z wydechem Capristo w UNT Tuning Center-1520274

Praca przy ponad siedmiuset konnym aucie legendarnej włoskiej marki to ogromna przyjemność i jednocześnie niezwykła odpowiedzialność. Jednak najbardziej cieszy efekt końcowy wykonanej modyfikacji i szeroki uśmiech na twarzy zadowolonego klienta. W naszej pracy szczególną uwagę kierujemy w stronę indywidualnego podejścia do każdego tematu oraz do sprostania zachciankom i wymaganiom klienta bez względu na model samochodu i zakres planowanych zmian. Nie jest to koniec modyfikacji czekających to auto. Już w tym momencie czekamy na produkowane na zamówienie, dwuczęściowe felgi wykonane z niezwykle trwałego i lekkiego, kutego stopu aluminium. Ponadto w aucie zostanie wprowadzonych jeszcze kilka innych zmian, których szczegółów póki co zdradzać nie będziemy. W naszym kraju z roku na rok stale rośnie zainteresowanie i tendencja do tuningu aut, nawet z tej najwyższej półki. Jako fanów motoryzacji, niezwykle nas to cieszy – mówi Tomasz Sarna, Marketing Manager UNT Tuning Center.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Masterlease Gdańsk - budynek, siedziba-03267

Samochód jako benefit pracowniczy – nowy produkt Grupy Masterlease

MasterBenefit to kolejne w ostatnich miesiącach innowacyjne rozwiązanie wprowadzone na rynek przez Grupę Masterlease. W ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>