Strona główna / MOTO Lifestyle / Wyjątkowe kalendarze “HARLEY-DAVIDSON GDAŃSK 2017″ dla WOŚP
Kalendarz Harley-Davidson z Gdańska - z podspisem Bill'ego Davidson'a-1320760

Wyjątkowe kalendarze “HARLEY-DAVIDSON GDAŃSK 2017″ dla WOŚP

Kalendarz Harley-Davidson z Gdańska - z podspisem Bill'ego Davidson'a-1320766Gdański dealer motocyklowej legendy – amerykańskiej marki Harley-Davidson, wydał w tym roku po raz pierwszy własny kalendarz prezentujący “customowe” modele HD na tle trójmiejskich plenerów. Nakład wyniósł 100 sztuk, ale kilka z nich jest wyjątkowych. Parę dni temu powróciły one do Polski ze Stanów Zjednoczonych, gdzie zostawił na nich własnoręczny podpis Bill Davidson – współwłaściciel firmy Harley-Davidson i wnuk współzałożyciela marki. 

Jeden z nich już trafił na aukcję, a wkrótce dołączą do niego dwa pozostałe egzemplarze. Zgodnie z wolą twórców, kalendarze zostały przekazane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która już za miesiąc zorganizuje swój 25 Finał.

Jest to pierwszy produkt pochodzący z Polski, jaki zgodził się promować swoim podpisem sam Bill Davidson. Ogromnie podnosi to rangę tego kalendarza i czyni z niego wyjątkowy okaz kolekcjonerski.

Obok Bill’a Davadson’a podpisał się na nim również założyciel WOŚP’u – Jerzy Owsiak.

Jeden taki egzemplarz już trafił na orkiestrowe aukcje na portalu Allegro, a kolejne 3 będzie można wylicytować 15 stycznia podczas Finału Orkiestry w Gdańsku na Targu Węglowym.

Kalendarz Harley-Davidson z Gdańska - z podspisem Bill'ego Davidson'a-1320767

To właśnie na ręce przedstawicieli Urzędu Miasta i Sztabu działającego przy Regionalnym Centrum Wolontariatu w Gdańsku, Harley-Davidson Gdańsk przekazał dzisiaj te wyjątkowe kolekcjonerskie kalendarze. Jest to niewątpliwie wielka gratka dla miłośników amerykańskiej legendy i pierwsza taka okazja w Polsce, by wylicytować pamiątkę z autografem Pana Davidsona.

Kalendarz Harley-Davidson z Gdańska - z podspisem Bill'ego Davidson'a-1320774

Tych 12 wyjątkowych zdjęć będzie poprawiało nastrój wszystkim, którzy zdecydują się na zakup naszego kalendarza. Każdy z fotografowanych motocykli został zbudowany w Gdańsku. W tle znajdziecie charakterystyczne dla trójmiasta plenery i od razu zatęsknicie za letnim sezonem nad zatoką!

W Harley-Davidson Gdańsk staramy się, gdy tylko możemy, zrobić też coś pozytywnego dla innych, bo to napędza nas samych i daje duży zastrzyk energii do dalszego działania. Dlatego dołączyliśmy z naszym kalendarzem do 25 Finału Wielkiej Orkiestry i cieszymy się, że możemy tak pomóc. Całość przygotowywaliśmy przez ponad 11 miesięcy. Dzięki temu na grudniowym zdjęciu możecie zobaczyć w tle Gdańską choinkę!

Filip Kozioł, Harley-Davidson Gdańsk

Zobacz więcej: Harley-Davidson Gdańsk wydał kalendarz na 2017 

Wydania bez autografów Bill’a Davidson’a i Jerzego Owsiaka można nabyć w salonie Harley-Davidson Gdańsk na Miałkim Szlaku w Gdańsku lub za pośrednictwem strony www.sklep.harley-davidson-gdańsk.pl w cenie 100 zł za sztukę.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Mitsubishi Eclipse Cross - test moto3m-04296

Mitsubishi Eclipse Cross – wskrzeszenie legendy… ale w wersji SUV

Mitsubishi swojego najnowszego, usportowionego SUV’a, nazwało imieniem legendarnego, sportowego coupe z lat 90-tych. I wydaje ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>