poniedziałek , Czerwiec 24 2019
Strona główna / MOTO Lifestyle / Wynajem samochodu w Lubline – jaki to koszt?
mat. prasowe
mat. prasowe

Wynajem samochodu w Lubline – jaki to koszt?

Wypożyczanie samochodów na weekendowy wypad do innego miasta staje się coraz popularniejsze wśród Polaków. Wypożyczalni jest coraz więcej, a koszty wynajmu auta są zdecydowanie niższe niż jeszcze parę lat temu. Gdzie najlepiej i najtaniej wypożyczyć pojazd, zwiedzając Lublin i jego okolice?

Co warto zobaczyć w Lublinie?

Lublin to z całą pewnością perła województwa lubelskiego, miasto akademickie z bardzo bogatą ofertą kulturalną i turystyczną. Co przede wszystkim warto zobaczyć w Lublinie i jego okolicach? Trudno wymienić wszystkie atrakcję, jednak wspomnieć należy chociażby Stare Miasto, które po odrestaurowaniu jest uznawane za jedno z piękniejszych w Polsce. Znaleźć tu można między innymi Bramę Krakowską, Kamienice na Placu Zamkowym oraz Zamek Królewski. Warto wspiąć się także na Wieżę Trynitarską, żeby znaleźć się na punkcie widokowym, z którego roztacza się panorama na całe miasto. Jeśli planowany jest kilkudniowy pobyt w Lublinie, warto zwiedzić również jego okolice – np. Uzdrowisko Nałęczów, Roztocze i Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie, czy malowniczy Kazimierz Dolny nad Wisłą.

Co zrobić, jeśli nie mamy własnego auta?

Jeśli nie dysponujemy własnym autem, by zwiedzić okolice Lublina, warto zdecydować się na wypożyczenie pojazdu. Szczególnej uwadze polecamy wynajem w firmie Carfree. Szczegółową ofertę aut dostępnych w Lublinie znaleźć można pod linkiem: https://carfree.pl/wypozyczalnia-samochodow-lublin/pl.

Zasady wynajmu auta w Carfree

Procedura wynajmu samochodu w wypożyczalni Carfree jest bardzo prosta – by zarezerwować wybrany samochód, wystarczy skorzystać z internetowego serwisu rezerwacyjnego Carfree, a pracownicy firmy dostarczą auto pod wybrany przez nas adres. Carfee na tle konkurencji wyróżniają zarówno najniższe ceny, jak również przejrzyste warunki najmu oraz brak ukrytych kosztów. Coraz częściej loty krajowe mają promocyjne ceny, dzięki czemu możemy przemieścić się np. z Warszawy do Lublina, płacąc za krótki lot równowartość biletu kolejowego, pozostaje jednak wówczas kwestia rozwiązania problemu sposobu przemieszczania się po mieście. Wynajem pojazdu jest dobrą opcją – pomocne w tym wypadku mogą okazać się porady i opinie specjalistów z Carfree: 5 kwestii, o których należy pamiętać, wypożyczając samochód na lotnisku.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Od lewej: Grzegorz Handzlik, dyrektor marki Opel w Polsce, Bartosz Bartoszewicz, wiceprezydent Miasta Gdynia ds. jakości życia, Józef Haller, wiceprezes Serwis Haller, Adam Kurek, prezes spółki MiiMove

MiiMove! Nowa usługa car sharingu w Trójmieście – już oficjalnie

26 lutego w gdyńskim Infoboxie, odbyła się oficjalna inauguracja spółki MiiMove – operatora nowej usługi ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>