Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Promocje i wyprzedaże / [Wyprzedaż rocznika 2015] Mercedes-Benz BMG Goworowski
BMG Goworowski Mercedes wyprzedaż 2015-07610

[Wyprzedaż rocznika 2015] Mercedes-Benz BMG Goworowski

Mistrzowska oferta na samochody z 2015 roku!

Mercedes-Benz ponownie okazał się najlepszy na torach Formuły 1. Powodem do świętowania jest powtórne zwycięstwo w klasyfikacji konstruktorów F1 i drugi z rzędu mistrzowski tytuł Lewisa Hamiltona. Na zakończenie tak udanego sezonu Mercedes-Benz ma dla wszystkich wyjątkową ofertę na modele mistrzowskiego rocznika 2015.

Samochody legendarnej marki, sygnowane logiem gwiazdy od dawna są symbolem luksusu, komfortu i statusu. Wyróżniają się również unikalnymi rozwiązaniami zwiększającymi bezpieczeństwo, wydajność silników oraz niezawodnością.

BMG Goworowski wyprzedaż rocznika 2015
Fot. Mercedes-Benz

Końcówka roku to doskonały moment, aby stać się właścicielem wymarzonego Mercedesa na preferencyjnych warunkach i w korzystnej cenie.

Zobacz również: Jazdy doszkalające dla klientów BMG Goworowski na torze w Pszczółkach

Największy na Pomorzu diler tej marki przygotował specjalną ofertę na modele z roku produkcyjnego 2015.

Mercedes Klasy E (fot. Mercedes-Benz)
Mercedes Klasy E (fot. Mercedes-Benz)

Najwyższe upusty kwotowe, oferujemy na modele Klasy E. Sięgają one kilkudziesięciu tysięcy złotych. Ponadto Klient zainteresowany tym samochodem może liczyć na pakiet gwarancyjny w cenie oraz promocyjne finansowanie: leasing 103.9%, kredyt 50/50 z zerową opłatą administracyjną lub 3×33.

Michał Łopata, Konsultant Handlowy z salonu BMG Goworowski w Gdańsku

Klienci zainteresowani modelami Klas A, B, CLA i GLA mogą otrzymać rabat nawet do 10%, w zależności od wybranego wariantu.

BMG Goworowski Mercedes wyprzedaż 2015-07622

Rabat kwotowy może być oczywiście również wykorzystany na dodatkowe akcesoria, takie jak opony zimowe, zestawy kół, bagażniki dachowe i temu podobne dodatki.

Zobacz również: Turniej golfowy Mercedes Trophy 2015 z BMG Goworowski

BMG Goworowski Mercedes wyprzedaż 2015-07624Firma BMG Goworowski dysponuje własnym parkiem samochodów, które biorą udział w programie wyprzedażowym, ale na życzenie klienta jest w stanie sprowadzić także rzadkie wersje wyposażeniowe, silnikowe jak i kolorystyczne poszczególnych modeli, o ile znajdują się one w sieciach handlowych innych dilerów.

Mistrzowska oferta na samochody  2015 roku dotyczy zarówno aut osobowych, dostawczych jak i odmian AMG.

Aktualna oferta firmy BMG Goworowski to kilkadziesiąt sztuk. Jednak potencjalni Klienci muszą liczyć się z tym, że z każdym dniem samochodów z tej puli ubywa.

Więcej szczegółowych informacji można uzyskać w salonach Mercedes-Benz BMG Goworowski w Gdyni, Gdańsku oraz Słupsku, a także na stronie internetowej www.bmg.mercedes-benz.pl/.

Zobacz również: Fabryka Marzeń z BMG Goworowski 

Fot. Mercedes-Benz
Fot. Mercedes-Benz

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Fot. Opel Konocar

Sobota niskich cen w salonie Opel Konocar w Gdańsku

W sobotę 23 marca dealer Opel Konocar z siedzibą w Gdańsku przy alei Grunwaldzkiej 303, zaprasza ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>