Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / [Zaproszenie] Dni Otwarte Land Rover’a w British Automotive Gdańsk w dniach 8 -13 lipca
Nowy Land Rover Discovery od British Automotive Gdańsk - test Moto3m -07159

[Zaproszenie] Dni Otwarte Land Rover’a w British Automotive Gdańsk w dniach 8 -13 lipca

Dni Otwarte Jaguar Land Rover Approved w British Automotive Gdańsk-02316British Automotive Gdańsk, jedyny autoryzowany przedstawiciel marek Jaguar i Land Rover w Trójmieście, zaprasza na Dni Otwarte modeli Discovery oraz Discovery Sport. Akcja trwać będzie od 8 do 13 lipca w godzinach pracy salonu. 

W czasie trwania promocji zainteresowani klienci będą mogli zakupić oba modele w wyjątkowej ofercie cenowej, a upusty sięgną nawet 72 200 zł.

Przez cały tydzień w salonie będzie można także zapoznać się z produktami oferowanymi przez salony Intersport, z którym British Automotive weszło w kooperację na czas obowiązywania promocji.

Dealer przygotował z tej okazji także reklamę wideo. Z uwagi na okres wakacyjny a tym samym wyjazdowy, sprzyjający eksplorowaniu, postanowiliśmy nakręcić spot ukazujący nasze samochody, jako niebywale rodzinne i skłaniające do wspólnego przeżywania przygód – informuje Katarzyna Zblewska, Marketing Manager British Automotive Gdańsk.

W czasie trwania Dni Otwartch w salonie eksponowane będą tylko modele Discovery i Discovery Sport w różnych konfiguracjach.

Ponadto, jeśli klient zostawi swój samochód w rozliczeniu, uzyska dodatkowe 5000 zł do wydania na akcesoria.

Więcej informacji na temat kultowego modelu Discovery można znaleźć w naszym redakcyjnym teście: TUTAJ

Dni Otwarte Jaguar Land Rover Approved w British Automotive Gdańsk-02311

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

W Gdańsku powstł nowy salon marki Honda, zastąpi Auto-Gdańsk-03965

W Gdańsku otwarto nowy salon marki Honda

Od poniedziałku 8 lipca w Gdańsku Szadółkach, przy ulicy Jabłoniowej 54A działa nowy salon marki ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>