środa , 20 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

1000 nowych MINI w Polsce. Świetny wynik marki również na Pomorzu!

We wrześniu 2016 roku MINI przekroczyło w Polsce 1000 nowych rejestracji. Był to jednocześnie jeden z najlepszych miesięcy dla marki w tym roku. W ciągu pierwszych 9 miesięcy 2016 roku zarejestrowano w Polsce 1091 MINI,  co stanowi wzrost o ponad 38 proc. w porównaniu do analogicznego okresu w roku ubiegłym.

Trójmiejski dealer MINI, firma Zdunek Premium, przekroczyła w tym okrasie sprzedaż 100 sztuk i utrzymuje się w czołówce polskich dealerów MINI. Porównując sprzedaż z zeszłego roku od stycznia do września, lokalny dealer wykazuje największy wzrost sprzedaży MINI w Polsce.

MINI Dni Otwarte Zdunek-06424Klienci trójmiejskiego salonu MINI Zdunek wybierają najczęściej klasyczne modele 3 i 5’cio drzwiowe. Zaraz za nimi plasuje się Countryman, a następnie Clubman, który również dzielnie powiększa grono nowych właścicieli samochodów tej marki.

W 2016 roku zorganizowano w całym kraju wiele dużych imprez z udziałem MINI. Były to zarówno działania centralne jak i lokalne, w które zaangażowana była załoga Zdunek Premium. Bardzo często te lokalne inicjatywy organizowane były we współpracy z MINI Klub Polska.

W lipcu, w Jastarni zostały zorganizowane jazdy testowe modelami MINI. Przez ponad tydzień można było skorzystać z niebywałej okazji na przetestowanie MINI na Półwyspie Helskim.

Zobacz również: Miasteczko MINI w Jastarni

Bardzo się cieszę że świadomość marki MINI z roku na rok rośnie. Grono zadowolonych właścicieli MINI cały czas się powiększa i jestem dumny że mogę być jedną z osób, która ma na to bezpośredni wpływ. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na samochody z rocznika 2016 oraz na jazde próbną w Gdyni przy ul. Druskiennickiej 1a.

Artur Gliwa, Brand Manager MINI Zdunek

MINI Cabrio Zdunek w Gdyni-00103

Dużym wydarzeniem, charakterystycznym dla Trójmiasta była coroczna Parada MINI Rodziny, w której wzięło udział ponad 60 załóg. W spotkaniu udział wzięły zarówno nowoczesne MINI oraz klasyczne Mini’aki z całej polski.

Zobacz również: Parada MINI oraz MINI na Autodromie Pszczółki

Ponadto, marka MINI Zdunek wraz ze swoimi klientami odwiedziła Tor Szkoleniowy w Pszczółkach, gdzie pod okiem instruktorów sprawdzano możliwości techniczne tych „gokartów” – jak często nazywa się samochody MINI.

MINI Dni Otwarte Zdunek-06420

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Nie bądź mroczny – bądź widoczny. Pamiętajmy, że odblaski ratują życie.

Bez względu na pogodę oraz warunki drogowe wielu z nas, każdego przemierza ulice, ścieżki rowerowe …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *