Slider
Slider

2 Runda Time Attack RCP & Autodrom Pomorze – 07/04/2018

2 Runda Time Attack na ODTJ Autodrom Pomorze-1710776Kolejna tegoroczna runda zawodów Time Attack za nami. Tym razem – w już prawdziwie wiosennej aurze, ale przy silnym wietrze. Od tej edycji impreza zyskuje dodatkowe 5 miejsc startowych dla chętnych uczestników. Liczba zawodników wzrosła z 40 do 45, a w każdym wyścigu równocześnie na torze znajdą się 4 samochody. Nie zmienia się jednak ogólna liczba okrążeń dla wszystkich zawodników. 

Druga runda zakończyła się (tradycyjnie) zwycięstwem JackJack’a, który w klasie OPEN, w swojej zmodyfikowanej Maździe RX-8  osiągnął najszybszy czas okrążania 41.67 sekundy i czas sumaryczny 2:47.30.

Drugie miejsce zajął Mariusz_911, tym razem startujący w Mitsubishi Lancer EVO X, uzyskując czas 43.72 na najszybszym okrążeniu i czas sumaryczny 2:55.36.

Trzeci był Czesto – również jadący Lancerem EVO X, z czasem 43.74 i sumarycznie 2:55.57.

Fot. Masatech
Fot. Masatech

Wśród najciekawszych samochodów biorących udział w tej edycji, wyróżnić można coraz rzadsze na drogach BMW M3 generacji E46. Jak zawsze n a”Time Attack”, nie zabrakło także seryjnych, codziennych samochodów, których właściciele traktują zawody jako rozrywkę i naukę szybkiej jazdy samochodem. Były to między innymi Skoda Fabia, Ford Fiesta, Volkswagen Polo i SEAT Ibiza.

2 Runda Time Attack na ODTJ Autodrom Pomorze-1710804

Partner imprezy, dealer Mercedes-Benz Witman, tym razem zaprezentował swojego najnowszego, mocnego SUVA – model AMG GLC63S 4Matic+ w nadwoziu coupe.

III Runda odbędzie się 12 maja.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Przyjechał na stację mimo zakazu prowadzenia i uszkodził dystrybutor

Kryminalni zatrzymali 26-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwo uszkodzenia mienia. Według ustaleń mundurowych sprawca pistoletem …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *