poniedziałek , 18 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow
Fot. AC Motors

„2017 Grand Final Party” w AC Motors

Fot. AC Motors
Fot. AC Motors

Zima w pełni, ale motocykliści nie zapadli w sen zimowy. Wie o tym doskonale AC Motors, największy w naszym regionie multidealer motocykli i sprzętu marine. To właśnie za sprawą AC Motors, podczas minionego weekendu odbyła się w gdańskim salonie Yamahy na Jabłoniowej 2, pierwsza noworoczna impreza dla trójmiejskich motocyklistek i motocyklistów.

,,2017 Grand Final Party” było okazją do podsumowania sezonu 2017 i do przedstawienia kalendarza imprez na rok 2018. Podczas imprezy można było też wysłuchać historii samych motocyklistów o ich podróżach. A także dowiedzieć się, gdzie na trasie warto zjeść i jakie wybrać drogi.

Dealer, który pod swoimi skrzydłami posiada takie marki jak Yamaha, Triumph, Ducati, Moto Guzzi czy Aprilia intensywnie zapełnił zeszłoroczny motocyklowy kalendarz. Było to 20 zorganizowanych lub współorganizowanych imprez. Jak będzie wyglądał ten bieżący sezon, opowiedział nam Filip Kozioł, Koordynator sprzedaży i marketingu grupy AC Motors:

2017 Grand Final Party” wpisuje się w przyjętą przez nas tezę, że ,,POMORSCY MOTOCYKLIŚCI ZASŁUGUJĄ NA WIĘCEJ”. Do tej chwili w okresie zimowym mało kto pamiętał o motocyklistach. A w nas głód jazdy zimą nie maleje. Karnawał to idealny moment na motocyklowe Party. Okazja, by wymienić się motocyklowymi opowieściami i pomyśleć o planach na nadchodzący sezon. Zależy nam na tym, by nasze salony nie były tylko punktami sprzedaży, ale w pierwszej kolejności miejscami, gdzie motocyklista spotyka drugiego motocyklistę. Dlatego ,,Final Party” będzie miało za rok swoją kolejną edycję. Nie każemy też nikomu czekać do wiosny, by znów spotkać się w motocyklowym gronie. Od lutego ruszamy z comiesięcznym cyklem spotkań przy kawie i ciastku pod hasłem ,,MOTO WOJAŻER”.

Pierwsze odbędzie się 24.02 o godz. 12:00 w salonie w Rumi przy ul. Grunwaldzkiej 69a. Podczas tych spotkań to motocykliści będą opowiadali motocyklistom, gdzie warto pojechać i co warto zobaczyć. Formuła jest otwarta i udział w niej może wziąć każdy, kto już tęskni za sezonem.

Fot. AC Motors
Fot. AC Motors

Od kwietnia AC Motors startuje ze znanym już cyklem ,,RIDE FOR FUN, czyli odjechane soboty z AC Motors”. W tym roku będzie to każda druga sobota miesiąca. Tak jak w ubiegłym sezonie formuła eventu oparta jest na jednodniowych wycieczkach po naszym regionie. Aby uczestniczyć w wyjazdach, wystarczy mieć na czym jechać.

Fot. AC Motors
Fot. AC Motors

Maj to już tradycyjnie ,,AKADEMIA ASÓW AC Motors”, w tym roku termin to 19.05. Jest to szkolenie z techniki jazdy na ODTJ w Pszczółkach. Z grupą ograniczoną do 15 osób będzie pracowało 3 instruktorów. Wszystko po to, by podnieść swoje umiejętności i zwiększyć swoje bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Zapisy na to przedsięwzięcie startują w salonach AC Motors od lutego.

W sezonie nie zabraknie także Dni Otwartych i innych imprez, w których udział zapowiedział dealer. Kulminacyjne wydarzenie sezonu to startujący 15 sierpnia ,,AC Motors TOUR”. W tym roku zaplanowano 5 dniową trasę po najpiękniejszych zakątkach Karkonoszy i Doliny Kłodzkiej.

Szczegóły dotyczące wszystkich planowanych imprez tradycyjnie będzie można znaleźć na stronie internetowej AC Motors i FaceBook’u.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Asfalt LOTOSU redukujący smog ma trafić na drogę w pow. ostródzkim

LOTOS Asfalt i Samorząd Powiatu Ostródzkiego chcą zbudować doświadczalny odcinek drogi z asfaltem redukującym smog. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *