niedziela , 3 grudnia 2023
Volvobanergrudzie2022750x200
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volvobanergrudzie2022750x200
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volvobanergrudzie2022750x200
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow
Fot. Motor Centrum

24 czerwca druga edycja akcji ,,Świeć Przykładem Nocą z Motor Centrum”

Już 24 czerwca Motor Centrum dealer marki Harley-Davidson oraz grupa ratownicza Motopozytywni.pl zapraszają na drugą edycję akcji ,,Świeć Przykładem Nocą z Motor Centrum”.

Naszym celem jest rozpowszechnienie użytkowania elementów odblaskowych. Na chwilę obecną wśród Trójmiejskich motocyklistów korzystanie z odblasków jest mało popularne. Poprzez naszą akcję chcemy zmienić ten trend. Wierzymy, że nasze działania mogą wymiernie zmniejszyć ilość wypadków. Zapraszamy wszystkich użytkowników jednośladów, tych małych i dużych, japońskich, włoskich, czy niemieckich. Zakładamy odblaski i razem rozświetlamy Gdańsk.

Filip Kozioł

Impreza rozpoczyna się szkoleniami z pierwszej pomocy przed medycznej już o godzinie 17:00. Dzięki wsparciu udzielonemu przez PZU pierwszych 100 motocyklistów uczestniczących w szkoleniu otrzyma w prezencie profesjonalne kamizelki odblaskowe. Organizatorzy przewidzieli i inne atrakcje. Jedną z nich jest pokaz stuntu motocyklowego przeprowadzonego na Harley’u przez Maćka Dopa w ramach projektu Stunt Story.

Fot. Motor Centrum
Fot. Motor Centrum

Sama nocna parada ruszy z Miałkiego Szlaku o godzinie 21:45. Prowadzić będzie przez centrum Gdańska, a długość przewidzianej trasy to pond 22 km. Zeszłoroczna akcja zgromadziła kilkuset motocyklistów, tegoroczna może przekroczyć ponad 1000 maszyn biorących udział w paradzie. Jedyny warunek, jaki musi spełnić każdy uczestnik to posiadanie na sobie elementów odblaskowych. Wszelkie bieżące informacje o wydarzeniu organizator podaje na Facbooku.

Fot. Motor Centrum
Fot. Motor Centrum

Pierwszy wakacyjny weekend w Harley-Davidson Gdańsk to nie tylko piątkowa impreza. W sobotę i niedzielę na Miałkim Szlaku zagości kolejna odsłona,, Demo Truck Tour”. Jest to jedyna taka okazja w ciągu roku, kiedy miłośnicy jednośladów mogą przetestować dowolny model marki Harley-Davidson. A to możliwe dzięki wizycie specjalnego Demo Trucka, który przywozi aż 23 motocykle testowe. Każdy posiadający prawo jazdy kategorii A już dzisiaj może zapisać się na jazdę wybranym modelem (58 321 88 77).

Załoga Harley’a nie zwalnia tempa i w dalszej części sezonu. Już 1 lipca dla posiadaczy legendarnych motocykli z Milwaukee organizuje już drugą w tym roku AKADEMIĘ CIĘŻKIEJ JAZDY na Autodromie w Pszczółkach. ,,Dzięki tego typu zajęciom chcemy by nasi klienci byli bezpieczniejsi, a jazda sprawiała im jeszcze większą frajdę.” – Filip Kozioł.

Dzień później 2 lipca wypada pierwsza sobota miesiąca. Jest już tradycją, że właśnie w każdą pierwszą sobotę miesiąca z Miałkiego Szlaku wyrusza wycieczka krajoznawcza pod hasłem ,,ODETCHNIJ OD ZGIEŁKU”. ,,Pomorze i Kaszuby to przepiękny region dla motocyklistów. Wspólna jazda daje wiele radości. W tym roku dodatkowo staramy się do każdego wypadu dołączyć zwiedzanie wybranego zamku. Nasze wyjazdy są otwarte dla wszystkich motocyklistów i jak zawsze informacje o nich zamieszczamy na stronie i Facebooku. Każdorazowo uczestniczy w nich około 20 maszyn, a to chyba najlepsza rekomendacja dla tych, którzy jeszcze z nami nie jechali.” – Filip Kozioł

Harley-Davidson Gdańsk mocno zaznacza swoją obecność w trójmiejskim środowisku motocyklowym, wprowadzając tym samym nową jakość w budowaniu relacji dealera z klientami. Pozostaje nam życzyć słonecznej pogody na nadchodzące imprezy i zaprosić wszystkich do Harley-Davidson Gdańsk na  ul. Miałki Szlak 4/8

Źródło: Motor Centrum

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Wideo] Tydzień koreański z SsangYong Makurat od 2 do 8 grudnia

Na 2 grudnia zaplanowano oficjalne otwarcie nowej stacji dealerskiej SsangYong w Trójmieście. Przedstawicielem tej koreańskiej …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *