poniedziałek , 8 marca 2021
Slider

4Fathers – „tatusiowa” impreza Mercedes-Benz Witman w ODTJ Autodrom Pomorze

4Fathers - -tatusiowa- impreza Mercedes-Benz Witman w ODTJ Autodrom Pomorze-5202Marka Mercedes-Benz specjalizuje w marketingowych strategiach, adresowanych do konkretnych osób, płci lub grup zawodowych. Obok dobrze rozpowszechnionego w Trójmieście projektu She’s Mercedes, funkcjonuje również cykl imprez dla ojców pod nazwą 4Fathers. Tegoroczna edycja tej imprezy, odbywająca się podczas „Dnia Ojca” miała miejsce w sobotę 23 czerwca w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy „Autodrom Pomorze” w Pszczółkach. 

Wydarzenie zorganizowane przez gdańskiego dealera Mercedes-Benz Witman, jak nazwa wskazuje, adresowane jest do mężczyzn, którzy doczekali się potomstwa. Wśród około 30 gości pojawili się również dobrze znani ojcowie, jak na przykład były piłkarz – Jarosław Bieniuk.

Do ich dyspozycji oddano 3 egzemplarze SUV’ów GLC: w hybrydowej wersji GLC350e oraz dwie wersje „dieslowskie” 220d. Po raz pierwszy, goście MB Witman mieli także okazję wypróbować możliwości nowej Klasa A w warunkach torowych. Jeden z egzemplarzy (A200) wyposażony był w nowy, benzynowy silnik 1.3 Turbo o mocy 163 KM, drugi w diesla 1.5 o mocy 116 KM (A180 d). Obie jednostki są owocem współpracy Mercedesa z Renault.

Do dyspozycji gości były również najnowsze „atrakcje” będące na wyposażeniu ODTJ Autodrom Pomorze – tj. symulator dachowania oraz refleksomierz i alkogogle.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Odświeżony Lexus LS z wizytą w Lexus Trójmiasto

LS to model, który zapoczątkował istnienie marki Lexus. Kryje się pod nim cała idea i …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *