piątek , 16 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

5-lecie Studia Pielęgnacji Pojazdów Precyzyjni z Wejherowa

5 urodziny firmy Precyzyjni Auto Detailing z Wejherowa i otwarcie nowej siedziby-049135 lat budowania marki, 5 lat zdobywania zaufania posiadaczy często najbardziej ekskluzywnych samochodów świata i co najmniej 5 lat doświadczenia pod szyldem „Precyzyjni”. Jedno z najlepiej ocenianych studiów auto-detailingowych – firma Precyzyjni z Wejherowa, świętowało dzisiaj swoje 5-lecie. W nowej siedzibie pojawiło się kilkudziesięciu klientów i przyjaciół firmy, a na terenie dookoła zaparkowały bardzo wyjątkowe samochody. 

Studio Pielęgnacji Pojazdów Precyzyjni rozpoczęło swoją działalność w 2013 roku w Bolszewie. Obecnie funkcjonuje w nowym dla siebie miejscu – w samym centrum Wejherowa, nieopodal Głównego Dworca, pod adresem Spacerowa 12.

Znajduje się tam obszerna, 3-stanowiskowa myjnia oraz dodatkowa hala na 2 samochody, gdzie wykonywane są zabiegi samochodowego SPA. Firma ma ugruntowaną pozycję i od wielu lat dba o wizualną kondycję wielu ekskluzywnych aut z rejonu powiatu wejherowskiego i nie tylko.

Ponadto, w siedzibie firmy funkcjonuje również sklep z akcesoriami i kosmetykami do auto-detailingu.

5 urodziny firmy Precyzyjni Auto Detailing z Wejherowa i otwarcie nowej siedziby-04907

Najważniejszym dla nas kryterium jest jakość usługi i przyjemna atmosfera. Zdobywaliśmy doświadczenie u najlepszych. Mieliśmy przyjemność pracować zarówno przy samochodach budżetowych, jak i przy najbardziej luksusowych pojazdach – opowiada Tomasz Kawalec, założyciel firmy Precyzyjni. Nasza nowa siedziba w Wejherowie jest ogrodzona, całodobowo monitorowana i ogrzewana. Brama wjazdowa jest zamykana, a o bezpieczeństwo powierzonych nam pojazdów dodatkowo dba nocny stróż. W obszernym biurze można wypić dobrą kawę, skorzystać z bezprzewodowego internetu i komfortowo przyjrzeć się naszej ofercie – dodaje.

Podczas urodzinowego przyjęcia, zaprezentowano również kilka, bardzo wyjątkowych samochodów, o których prezencję dba regularnie Studio Precyzyjni.

5 urodziny firmy Precyzyjni Auto Detailing z Wejherowa i otwarcie nowej siedziby-04872

Były to między innymi Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe, Bentley Bentayga oraz Flying Spur, Lexus RC 300 z floty dealer’a Lexus Trójmiasto, najnowszy Mercedes Klasy G i Audi A8, Porsche Boxster oraz klasyczny Volkswagen T3 PickUp i Ford Mustang.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

134 mandaty w 3,5 tygodnia. Czy kierowcy respektują nowe ograniczenia na gdańskich ulicach?

Od soboty 13 marca br. na al. Grunwaldzkiej i Al. Zwycięstwa obowiązuje ograniczenie prędkości do …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *